Коли свекруха прийшла до мене додому зі шваброю, я відразу усвідомила – це не на добро, а те, що було потім, ще цікавіше.

 

Ми з чоловіком зняли собі однушку після весілля і стали жити в ній на своє задоволення. Ми могли посередині ночі вийти погуляти, робили, що хотіли, не звертаючи ні на кого уваги. Їсти вдома ми не любили, тому або замовляли додому, або вечеряли у кафе.

Так виходило і дешевше, і менше часу втрачали на вечерю. Все нас влаштовувало. У вихідні ми робили разом прибирання. Часто веселилися із друзями до 3 години ночі. У нас не було турбот і ոроблем, ми просто насолоджувалися нашою свободою та нашим життям. І ось одного разу до нас приїхала свекруха — і тут вільному житті прийшов кінець.

Свекруха відразу полізла в холодильник, але виявила там тільки палицю ковбаси та десяток яєць. -А Де перше, що ви взагалі їсте, що ти збираєшся готувати? -Не їмо ми перше і я не готую. Ось у нас біля будинку кафе є. — Ти що хочеш сказати, що мій син, живучи з тобою, не їсть перше?

Кожен чоловік має їсти суп, інакше ти не господиня! Тут свекруха вибігла надвір, а коли повернулася, то почала розкладати овочі та вчити мене варити супи. І тут я все, на її думку, робила не так. Не так чищу картоплю, не тонко ріжу м’ясо, неправильно солю. Але надвечір нещасний суп був готовий. Чоловік поїв його, а потім обурився: -Ну і навіщо ти стільки години витрачала на цей суп? -Твоя мама сказала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩