Коли син одружився з цією дівчиною, я вже знала, що вона не така й rарна дівчина. Ось у них народилася дитина, яка взагалі не схожа на мого сина. Я nоnросила зробити теcт на батьківство.

 

Ми з сім’єю живемо в маленькому містечку, де всі всіх знають добре. Є у нас в містечку одна дівчина, всі плітки про неї, всі знають про її пригоди. Я сама сміялася над нею і думала. Але в один день син привіз її в наш дім, в образі «благородної дами», мовляв, познайомити з нами, вони збираються одружитися.

Я і моя дочка були в шо ці від несподіванки, тільки чоловік (вітчим сина) підтримав сина, не був знайомий з минулим дівчини. Я відмовляла сина, питала, чи знає кого він хоче брати в дружини? Він відповідав, що знає всі плітки, і половина з них ложь, а також, вона змінилася. Все ж вони дійшли до ЗАГСУ-а.

Вони зіграли весілля, де гостями були здебільшого родичі нареченої. Я сина заздалегідь попередила, що до нас додому вони не переїдуть. Якщо хочуть жити спокійно, нехай переїдуть в знімну квартиру. До неї теж не варіант. Син під тиском її сім’ї стане каблуком. З весілля минуло пару тижнів, коли я вперше помітила невістку зі своїми друзями. Вони сиділи в альтанці з пляшками пива.

Підійшла до неї кажу: «у тебе чоловік на роботі, а ти сидиш, його ганьб иш». Вона відповідає: «Ні, сиджу відпочиваю, спілкуюся зі своїми друзями». Вона байдикувала цілих вісім місяців. Після син наполіг на тому, щоб вона влаштувалася на роботу на пошту, щоб у разі вагітності отримувати декретні. Через пару місяців вона завагітніла, але продовжувала ці її зустрічі з друзями. Я знову поговорив з сином, він відповідає: «нічого мам, нехай гуляє, ні сидіти ж їй одній будинку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩