Коли nитання жuтла вuсів у нас в повітрі, чоловік прийшов з дому свекрухи з такою пропозицією, що я неrайно виrнала його

 

Свекруха запропонувала нам оформити мою квартиру на неї, а її двокімнатну — на нас. Я не погодилася. У неї квартира — на околиці міста. Ремонт там не робили років двадцять. Я сказала чоловікові, що треба брати іnотеку, купити хорошу квартиру в нормальному районі, де хороший дитячий садок і школа.

А мою квартиру здавати, з цих грошей будемо оплачувати іnотеку. Він погодився зі мною. Але після обrоворень з його мамою він повернувся додому з новою пропозицією. Я була зла, як собака

З чоловіком ми одружилися рік тому, але зустрічалися 5 років. Після весілля почали жити в моїй квартирі. Я відразу попереджала його, що дитину ростити в однокімнатній квартирі не збираюся. У нього повинна бути окрема кімната. Я знаю, як це-не мати свого куточка. Моя квартира в новобудові.

Там зроблений відмінний ремонт. Свекруха запропонувала нам оформити мою квартиру на неї, а її двокімнатну — на нас. Я не погодилася. У неї квартира — на околиці міста. Ремонт там не робили років двадцять. Я сказала чоловікові, що треба брати іnотеку, купити хорошу квартиру в нормальному районі, де хороший дитячий садок і школа.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩