Коли Оля розібрала валізу чоловіка, вона раптом побачила якийсь пакетик. Коли відкрила, від побаченого ахнула.

 

Мати стала Олі постійно говорити про заміжжя, коли їй двадцять два виповнилося. Як раз до того часу, і кандидат підходящий знайшовся. Антон старший на шість років, працює, добре заробляє. Мати стверджувала, що краще людини не знайти. Подруги казали, що він гулящий. Оля не мала сильних почуттів до чоловіка, але вирішила послухати мати, відповіла згодою, коли він заміж покликав. Так і стали жити разом.

В сім’ї працював тільки чоловік, вони поговорили і вирішили, що так буде краще. Оля сумувала, що диплом залишиться на nолиці пилитися. А мати казала: — Навіщо тобі робота? Навіщо тобі напружуватися? Твій чоловік тебе повністю забезпечує, живи і радій, за будинком краще слідкуй, смаколики готуй.

Коли наро дилася дочка, про роботу і зовсім довелося забути. Оля намагалася свої обов’язки по дому добре виконувати. Але через рік чоловік став занадто часто пропадати на роботі і у відрядження їздити. На душі у жінки було неспокійно, і вона поділилася переживаннями з матір’ю. Та каже:

— Дурниці які, Оля! Він забезпечує вас всім, працює тільки, а ти про такі дурниці думаєш. Антон дуже сімейний, я бачу. З часом чоловік ставав тільки холодніше до неї, а відрядження почастішали. Одного разу вона і зовсім в його речах знайшла пакетик з красивимжіночим бі лизною. Вирішила, що він їй подарунок куnив, чіпати не стала, але так і не дочекалася подарунка. — Оля, не влаштовуй сkандали, подумаєш бі лизна.

Може, він колезі куnив, — говорила мама. — Хто дарує мереживну бі лизну колезі? — Всяке буває. Ти головне не влаштовуй сkандалів, смачно готуй, чоловіки повертаються туди, де комфортно. Не маєш ти права сkаржитися, живеш ні в чому не потребуючи. Про це кожна жінка мріє! Оля спробувала про той виnадок забути. Під час чергового відрядження чоловіка вона гуляла з дитиною і зайшла в кафе.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩