Коли невістка з моїм сином заявили, що вони чекають дитину, я їх питала як вони збираються ліжечко, коляску куnувати, так як не nрацюють. Від їх відповіді я остовnіла.

 

Ми з чоловіком просто дивуємося рішеннями сина в цьому житті. Таке відчуття, що він живе не в реальності, а в комп’ютерній грі. І дружину собі таку ж легковажну знайшов. Вони прожили разом всього три місяці, а потім вже в РАЦС побігли.

Ми з чоловіком говорили синові, що краще хоча б рік почекати, пожити разом. Адже ви життя ще не бачили, навіщо так поспішати з весіллям. Ситуації в житті всякі бувають, а то зараз поки все добре вони розслабилися і одружитися надумали.

А потім раптом ще з труднощами зіткнутися і зрозуміють, що вони абсолютно різні люди і один одному не підходять. Але син запевняє, що з усіма проблемами вони і так розберуться. Зараз у молоді все легко і просто, взяли і одружилися, а завтра вже розлучилися. Минуло рівно п’ять місяців, як мені невістка заявляє, що вона вагітна.

Так ще її фірма, де вона працювала, збанкрутувала, а на нове місце її не візьмуть, вже живіт видно. Син один не так багато заробляє, щоб сім’ю утримувати з маленькою дитиною. Ми запитуємо у молоді, на що вони збираються ліжечко, коляску купувати, так ще багато яких дрібниць дитині потрібно. А вони відповідають:

— Дав бог зайчика, дасть і галявину. А в якості галявини, я так розумію, ми з чоловіком будемо виступати. Ось так і батьки нареченої нашої теж дивуються, що у них якось все швидко закрутилося. Зараз поки пристрасть у них є, ще тримається шлюб, а потім що буде, так ще й з дитиною — невідомо і страшно за них.

Насправді невістка у нас хороша дівчина, але не в усьому поки розбирається. Воно й зрозуміло, поки що молода, але все одно страшно за їхнє майбутнє.

КІНЕЦЬ.