Коли моя кохана розлучилась із чоловіком, то я дивувався, що все спільне майно вони вирішили залишити йому. Оля ж собі нічогісінько не взяла. Я багато сперечався з цього приводу. І добився того, що жінка відібрала телевізор, кухонний комбайн та мікрохвильовку.

 

З Олею я познайомився в одному із затишних кафе нашого міста. Я заглянув туди на обідню перерву, а дівчина вже сиділа за столиком і уважно набирала щось в ноутбуці. Вона відразу запала мені до душі, тож я вирішив підійти познайомитися, хоч раніше ніколи на таке не наважувався.

Тоді дівчина дозволила мені присісти та ми познайомились. За розмовами й час швидко пролетів. Тому наостанок я вирішив взяти номер телефону, аби продовжити спілкування. Так воно і було. А скоро ми офіційно почали зустрічатися.

Та лише через декілька місяців виплив один дуже цікавий факт – Ольга заміжня людина. З чоловіком їх давно нічого не пов’язує, окрім сина. Та він навідріз відмовляється давати жінці розлучення. Якщо чесно, то нові деталі мене дуже збентежили. Чому відразу не можна було про це розповісти мені? Невже я досі не заслужив на довіру?

Оля божилась мені, що дуже любить і обов’язково скоро таки розбереться із попереднім шлюбом. Я повірив їй і не даремно. Обіцянки вона таки дотрималась. Я був неймовірно щасливим.

Та радість тривала недовго. Між нами постала нова проблема. Загалом я вже вам казав, що від першого шлюбу у моєї коханої був одинадцятирічний син. Давид був доволі дорослим і я постійно переживав з приводу того, що він буде доповідати біологічному батькові про все, що відбувається у нас вдома. А оскільки я не хотів, щоб колишній приходив бачитися із сином до нас, то вони домовились зустрічатись десь на нейтральних територіях.

Потім зовсім ненароком я дізнався, що моя кохана, розлучившись із чоловіком, залишила майже все майно йому. Не розумію, до чого така благодійність. Олег і так добре влаштувався. Квартира, купа побутової техніки, яку купували разом. І все йому.  Ще й сина на дружину сплавив.

Ми з Олею почали багато сперечатися та скандалити з цього приводу. Не знаю як, але я домігся того, що жінка врешті забрала хоча б мікрохвильову, кухонний комбайн та телевізор. Я зрадів, що хоч на малий відсоток, але виграла справедливість.

Та потім почалось дещо дуже цікаве: Ольга влаштувалась на роботу і з того часу стала зовсім іншою людиною. Пізно з’являлась удома, на мене взагалі уваги майже не звертала.

А потім всі пазли в моїй голові склались, коли в її телефоні я ненароком побачив повідомлення від якогось Дмитра. А коли відкрив все листування, то зрозумів, що цей чоловік у її житті вже дуже давно. Так ось чому до мене вона була холодна, рідко вчасно приходила додому і мало розповідала про свої справи. Після того ми розлучились. І Оля знову ж таки принесену техніку посунула з собою до нового залицяльника.

А я сидів розбитий і тільки думав, за що мені така кара? Невже це через те, що я в свій час так само забрав цю жінку в Олега?

КІНЕЦЬ.