Коли мені вunовнuлось 30 років, мати nознайомила мене зі знайомим Сашком. За nланом матері, потрібно було заваrітнітu, а потім відnустити Сашу. Але не все пішло за nланом матері.

 

У Олени на холодильнику було купа магнітиків. Вона об’їздила півсвіту в пошуках найкращого чоловіка на світі. Вона була на островах, на всіх морях, об’їздила океани світу і кращі місця. Але знайти справжнього супутника життя так і не вдалося. Час минав, а Олена залишалася в невістках.

Якось було весілля у її кращої подруги. Олена приїхала в кращій сукні і відразу помітила цікавого чоловіка в дорогому костюмі. Ту ніч вони провели разом, в тому ж готелі, де і наречений з нареченою. Але на ранок цікавий чоловік навіть не залишив свій номер телефону, просто зник.

Так проходили буквально всі побачення Олени. Пару місяців цукерково-букетного періоду і кінець, без прощань і пояснень. Олена зовсім вже зневірилася. Але мама дівчини не здавалася. Доньці стукнуло 30 років, і мама познайомила її зі знайомим склярем Сашком.

Хоч професія у нього звичайнісінька, зате заробляє не мало. Для Олени він був простачком. Але мама говорила доньці, що краще поки не пізно народити дитину для себе. А потім відпустити Сашу на всі 4 сторони. І у Олени все вийшло, через два місяці вона завагі тніла.

Мріяла народити для себе доньку. Але коли Саша дізнався про те, що скоро стане батьком, то відразу зробив Олені пропозицію руки і серця. Олена навіть не очікувала, що хтось в житті погодитися на таке, і погодилася. Правда сімейне життя не стала чимось цікавим для дівчини.

Саша був звичайнісіньким, але вірним. Дитину любив, балував свою дочку. Однак, у Олени в глибині душі було таке відчуття, що вона щось упустила в житті і вибрала не те, що хотіла. Життя її склалося так, як захотіла її мама.

Джерело