Чоловік прийшов і сказав, що вирішив жuтu із сусідкою, а потім син за батьком пішов до неї, я не одразу зрозуміла, що відбувається

 

Ось і Алла стала таким винятком. Як правило, молодший у сім’ї найулюбленіший. Однак Алла була позбавлена кохання. І від батьків, і від старших сестер. Алла росла з переконанням, що вона нікому не потрібна. Якщо так, то і їй ніхто не потрібний. Заміж за Сашка вийшла, бо так треба було.

Народила сина, бо так треба. Доглядала і виховувала дитину, як належить. Хлопчик у неї завжди був чистенький, нагодований, ввічливий та вихований. А ось любов малюк отримував лише від батька. Алла не жила, не любила. Вона виконувала обов’язки. Як робот. Чоловік від такого холоду знайшов втіху в обіймах сусідки.

А потім і син знайшов у Томі материнське кохання. І незабаром батько з сином пішли до сусідки назовсім. Залишившись сама, Алла відчула полегшення. Усвідомила, що чоловік і син були їй у тягар. А тепер у неї вдома тиша та гладь. Немає нікого, хто вимагав від неї виконання того чи іншого обов’язку.

Алла насолоджувалася самотністю. До того дня, коли до них у село приїхали у відрядження. І Максу вдалося зірвати з Алли костюм байдужості. Жінка зачаровувалась, слухаючи його голос, коли він говорив їй про своє кохання.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩