Коли чоловік заявив, що йде від мене, я вирішила як слід nровчuтu йому, і ось на який колосальний крок пішла я зарадu цього

 

Я вважала свій шлюб щасливим, поки чоловік не прийшов з роботи і не оголосив мені, що він йде від мене. Він не став пояснювати причину, і це найбільше дра тувало мене. Жодної жінки іншої у нього не було, та й ми не часто сва рилися. Просто вирішив піти. Я тоді залишилася з нашим спільним сином, колиաній чоловік платив алі менти, але найменшу суму.

З дитиною він бачився рідко. Але мені було все одно, тому що я вже почала налагоджувати своє особисте життя. Познайомившись із чоловіком, ми стали зустрічатися. Його зовсім не бентежив факт того, що маю 5-річного син від минулого шлюбу. Так я вийшла заміж, переїхала до нового чоловіка.

Свою однушку ми стали здавати в оренду. Я наро дила чоловікові ще одного сина. Так у мирі та злагоді минуло ще 8 років. І ось одного разу, повертається чоловік із роботи і заявляє, що йде від мене. У мене в цей момент майже істериkа почалася. Як це йде… знову, знову! Він сказав, що без пам’яті закохався у свою колегу і більше не може приховувати своїх почуттів до неї.

Сказав, що платитиме алі менти, але з квартири мені доведеться з’їхати. Добре, що в мене сама була моя однокімнатна. Тільки ось я не хотіла залишати свого другого чоловіка щасливого та закоханого. Зі мною така ситуація вже відбувалася, і життя встигло чомусь навчити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩