Коли чоловік реєстрував дочку в РАГСі, він зробив серйозну nомилку. Зараз я не можу її навіть по імені назвати

 

Я чекала синочка протягом всієї своєї вагітності, і мені навіть в голову не приходило, що може народитися ідівчисько. А вже коли на УЗД невпевнено сказали «на кшталт хлопчик» — я і зовсім заспокоїлася.Про дівчинку дізналася, коли підійшов час другого УЗД.

Стало прикро, не знаю як. Ридала, істерії, довела чоловіка до ручки. Тиждень ні з ким не розмовляла.А потім відпустило: дочка так дочка.І почали ми з чоловіком гадати, яке ім’я їй би підійшло.

Дочку чоловіка від першого шлюбу звуть Лізою. Ідеальне ім’я, і до прізвища та до батькового прекрасно. Настільки вдало, що для нашої дочки що не пробуй — все гірше.Чоловік наполягав на Мирославі, але мені не подобалося взагалі. Чи не звучало, і просто не симпатизувало. Так і лаялися до самих пологів.

Потім махнули рукою: спершу подивимося. А там що прилипне, то, значить, буде її ім’яНародилася дівчинка благополучно, на п’ятий день ми вже були вдома. Але без імені. Родичам на їх геніальні пропозиції хотілося нагрубити, але ми трималися. Тиждень дивилися на спадкоємицю, прикладали до неї всі імена поспіль, навіть намагалися прямо за списками йти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩