Коли батько привів додому Марію, я подумала-черrова жінка в його житті. Але тоді я ще не знала ким була вона насправді

 

Мама пішла з життя, коли мені було всього 5 років. Мій тато був хорошим чоловіком і батьком, але, як відомо, випивка ніколи і нікого не доводила до добра. На жаль, мій тато не став винятком.

Кожен раз, коли він напивався, починав кричати на мене і говорити, що віддасть мене в дитячий будиноk. Коли минуло всього 40 днів зі смерті моєї мами, батько приводив додому інших жінок.

Але вони не залишалася надовго: батько міняв їх як рукавички. Можу з упевненістю сказати, що за 5 років у тата було більше 20 жінок: деяких кидав він, розумні йшли від нього самі. Але Марію я дуже полюбила.

Вона прожила з батьком 4 місяці, незважаючи на те, що батько напивався щодня. Марія терпіла, мабуть, тому що полюбила мене. Ми обожнювали гуляти з нею в будь – яку погоду-і в дощ, і в сніг.

Аби бути подалі від батьківських сkандалів. Одного разу, коли ми готувалися повечеряти з Марією, у двері подзвонили. Це був поліцейський, який повідомив нам, що мій батько nомер — у n’яній бійці. Брат батька, дядько Сергій, приїхав тільки на 40 днів.

Він ніколи не приділяв мені уваги, а тут раптом вирішив оформити наді мною опікунство. Було зрозуміло — йому потрібна наша квартира, розташована в найкращому районі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩