Колектив обrоворював Машу, яка була nрибиральницею. Для всіх вона була негарною. Але одного разу, коли вони побачили хто її чоловік і як її зустрічає, впали в стуnор

 

З кабінету сільського педіатра сьогодні відчувався приємний запах смачної їжі. Марія Ігорівна мила підлоги в коридорі. Сьогодні був день народження Василини Михайлівни. Зміна вже закінчилася, тому працівники спокійно готувалися відзначати свято. Раптом Марія почула кроки, спрямовані у її сторону. По характерному цоканню підборів вона зрозуміла, що це тераnевт.

Вона подумала, що її хочуть запросити на святкування і відразу вирішила, що відмовиться. Але жінка простягнула їй купюру: -Сходи в магазин за оливками, здачу всю принеси. Жінка взяла гроші й пішла в магазин. В кабінеті все вже практично готово, тільки оливок не вистачало.

Стіл очистили від паперів і там розташовувалися тарілки з безліччю бутербродів. Василині Михайлівні сьогодні виконувалося тридцять років. -Ти відправила Машу за оливками? — нетерпляче запитала жінка.

-Так, зараз побіжить. -Знаю, я вам казала вже неодноразово, але скажу ще раз. Вона просто дивно некрасива жінка. Я от дивлюся на неї, у мене мурашки по шкірі. І як чоловік з нею спить? Наступні півгодини були присвячені обговоренню прибиральниці Марії. Потім дами дійшли до чоловіків, особистого життя, дітей, дорогих цін і далі за списком. Василина журилася, що особисте життя не складається.

Адже все при ній! Краса є, освіта, гроші. Решту вечора жінки в основному їли і скаржилися на життя. А Марія тим часом занесла оливки, переодяглася і відправилася додому. На вулиці йшов дощ. Прямо біля дверей ліkарні її чекав чоловік. -Люба, я нагодував і поклав дітей, тому прийшов тебе зустріти.

Куртку приніс, не варто тобі ходити під дощем. Подружжя душевно обнялися. Так, для справжньої любові мало значення має зовнішність, добробут і освіта.

КІНЕЦЬ.