Колектив обrоворював Машу, яка була nрибиральницею. Для всіх вона була негарною. Але одного разу, коли вони побачили хто її чоловік і як її зустрічає, впали в стуnор

 

З кабінету сільського педіатра сьогодні відчувався приємний запах смачної їжі. Марія Ігорівна мила підлоги в коридорі. Сьогодні був день народження Василини Михайлівни. Зміна вже закінчилася, тому працівники спокійно готувалися відзначати свято. Раптом Марія почула кроки, спрямовані у її сторону. По характерному цоканню підборів вона зрозуміла, що це тераnевт.

Вона подумала, що її хочуть запросити на святкування і відразу вирішила, що відмовиться. Але жінка простягнула їй купюру: -Сходи в магазин за оливками, здачу всю принеси. Жінка взяла гроші й пішла в магазин. В кабінеті все вже практично готово, тільки оливок не вистачало.

Стіл очистили від паперів і там розташовувалися тарілки з безліччю бутербродів. Василині Михайлівні сьогодні виконувалося тридцять років. -Ти відправила Машу за оливками? — нетерпляче запитала жінка.

-Так, зараз побіжить. -Знаю, я вам казала вже неодноразово, але скажу ще раз. Вона просто дивно некрасива жінка. Я от дивлюся на неї, у мене мурашки по шкірі. І як чоловік з нею спить? Наступні півгодини були присвячені обговоренню прибиральниці Марії. Потім дами дійшли до чоловіків, особистого життя, дітей, дорогих цін і далі за списком. Василина журилася, що особисте життя не складається.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩