Кирило казав другу, що заkoхався і хоче втекти від дружини. Побачивши фото нового kохання, Петро був у враженuй.

Петро збирався лягти спати, коли йому зателефонував колега та близький друг, Кирило. — Петю, чи можна до вас зайти? Мені треба розповісти тобі дещо. — Так, ми не спимо, приходь. – Я на кілька хвилин. Не затримаюся. Я вже перед вашим будинком. Петро швидко повідомив дружину про гостя, та поставила на стіл солодощі і поставила чайник.

Через 10 хвилин Кирило постукав до них. Чоловіки сіли за столом і дивилися один на одного. Кирило збирав думки, він не знав, з чого почати – це було видно за його обличчям. Коли дружина Петра вийшла з вітальні поговорити телефоном, Кирило відразу почав. — Петю, я заkохався. — Ну, — сказав Петро, — і таке буває у відрядженнях. Не приймай близько до серця, минеться.

— Ні, ти не розумієш. Мені сняться її очі, я постійно шукаю її скрізь, знаючи, що її тут немає, я думаю про неї 24 на 7. Я дружині вже розповів про неї. Ми збираємося роз лучитися. Думаю, так буде найкраще для всіх. — Не поспішай. Ти ж так сильно любив дружину, а діти… не приймай рішень не на холодну голову, пошkодуєш.

– Я знаю, я ще думаю. Я не можу залишити їх. Але й серцю не накажеш, ти ж знаєш. Коротше, не знаю, я заkохався в неї, забувши про все на світі. Головою я розумію, що це буде безрозсудний крок з мого боку, але серце сильніше… 10 років тому Кирило зустрів свою дружину. Він був молодим хлопцем, а вона вже встигла наро дити двох дітей та роз лучитися з чоловіком.

Їхнє кохання пішло напролом. Батьки Кирила, друзі, родичі – всі були nроти його вибору, але він послухався лише себе. Наступного дня з цією ж темою чоловіки сиділи у кафе перед їхнім місцем роботи. З ними був інший колега, Геннадій. Раптом із сумки Кирила випав знімок.

— Ох, не невже вона і тебе зачарувала … — Піднявши знімок з підлоги, спитав Гена. Виявилося, нове кохання Кирила підробляє дівчиною легкої поведінки у готелі, де компанія хлопців часто зупиняється під час відряджень.

Кирило вихопив знімок і вибіг із кафе. — Ти ж його почуття поранив, дурню, — сказав Петро. Після цього Кирилу потрібен був місяць, щоб вибачитись у дружини, але, на щастя, все налагодилося: Кирилу вдалося зберегти сім’ю.

КІНЕЦЬ.