Алла отримала від тітки у спадок скриню. Коли з’ясувалося, що у ній, вона втратила більше, ніж отримала.

Аллі, моїй подрузі, від покійної тітки дісталася спадщина. Тітка пішла з життя молодою, їй було всього 63, у неї була двостороння пневмонія, та вона їздила в санаторії, але було вже пізно, орrанізм її чинити опір більше не міг. У спадок тітка їй залишила дачу. Спадкоємців, крім Алли, більше у тітки не було.

Чоловік відійшов у інший світ ще 15 років тому, дітей у них ніколи не було, а Алла була їй як дочка. Минув тиждень з того дня, і вони вирішили з чоловіком подивитися на цю дачу. Все в ній нагадувало про її покійну тітку Ліду і скрізь пов’язані гачком білі серветки, і кришталеві сервізи, кожен міліметр був просякнутий жінкою. З чоловіком вони залишилися на дачі на весь день, вони хотіли прибратися.

Незважаючи на все, тітка там давно не була. Пилу було багато. Насамкінець, Алла вирішила помити в хазяйчиній кімнаті підлогу, просунула швабру під ліжко, а та вперлася в щось, це була скриня, вона вирішила витягнути його і подивитися вміст. Вона покликала чоловіка, щоб той теж поділив її радість. У скрині були фамільна скринька та антикварні прикраси. На додачу до всього, там лежала не маленька су ма.

На ранок Алла прокинулася і виявила, що ні чоловіка, ні скрині немає поряд. Вона подумала може на кухні – снідає. Але нікого вона там не виявила. Вона чекала чоловіка, думала, що він зараз повернеться, вийшов у справах, а скриню він просто прибрав від сторонніх очей подалі.

Вже минув тиждень, ні чоловіка, ні скрині не було у квартирі, ніхто їй не дзвонив. Алла зрештою nродала квартиру і поїхала жити на дачу до тітки. Вона не стала подавати заяву в nоліцію на чоловіка, думала опритомніти, тим більше крадені речі не принесуть йому щастя вже точно.

Що ви думаєте, через місяць чоловік її приповз до неї, каятися почав, мовляв був не правий, вибачте його. За весь цей час rроші він не встиг витратити, а ось прикрасу та скриньку він встиг nродати. Алла, звичайно, не очікувала, що він взагалі ще з’явиться у її житті. Вона забрала у нього скриню, але вибачити не змогла, навіть, незважаючи на те, що любила її.

КІНЕЦЬ.