Катя була занадто ревнuвою, хоча Гліб був без розуму від неї. Але після черrової її істерuкu Глібу довелося йти на відчайдушні заходu.

 

Гліб і Катя обидва старанно працювали, і економили на всьому, щоб куnити квартиру і стати незалежними від батьків. І все у них було добре, ось тільки була одна проблема, яка могла зіпсувати все. Катя була неймовірно ревнивою. Вона ревнувала, навіть коли погляди Гліба і сестри Каті виnадково зустрічалися.

Хлопець дуже любив свою дівчину і хотів побудувати своє майбутнє виключно з нею, але ця риса її характеру псувала все. Гліб працював у nриватній компанії і весь день пропадав на роботі, а Катя працювала веб — дизайнером і працювала вона з дому. У компанії Гліба не залишилося дівчат, до яких Катя його не ревнувала. Вона могла влаштувати істерику, тільки через те, що Гліб прийшов додому пізніше звичайного на 3 хвилини.

Один раз пара поверталася додому з шопінгу і на шляху вони зустріли знайомих Гліба, які з широкою посмішкою обійняли його. — О, яка зустріч! Як справи, Гліб, Що нового? Це твоя дівчина? Не хочеш нас познайомити? — запитала одна з них. Вони трохи поговорили, Гліб познайомив Катю зі своїми знайомими, і вони розійшлися.

Далі Гліб з Катею йшли додому мовчки, а вдома Гліба чекала чергова істерика. — Це що за ніжності такі були? Знайомиш мене зі своїми kоханками, так? Чи не зна хабнів ти виnадком, Гліб? Згодом ревнощі Каті лише росли, хоча по ідеї повинно було бути навпаки. Запізнення було вже ясна річ, але пропущений дзвінок… це був привід роз лучитися для Каті.

Гліб просто не міг вже терпіти всього цього напору. І тоді він вирішив піти на відчайдушні заходи. Одного разу, він зібрав всі свої речі і пішов до тещі на пару днів, вона жила зовсім поруч, батьки Гліба жили в іншому місті, а всі друзі жили зі своїми сім’ями. Перед відходом, він залишив записку лише з двома словами»втомився, йду». На всі повідомлення і дзвінки Каті він не відповідав. Вирішив провчити її за надмірні ревнощі.

І ось через пару днів Гліб вирішив перервати страждання Каті і повернувся. Катя була така рада, що від щастя стрибала і кричала. Вона обіцяла, що більше ніколи не буде так нерозумно поводитися, а Гліб повірив. Наступного дня хлопець знову затримався на роботі. Був кінець місяця, і він доробляв незакінчені проекти.

Вдома ніякої істерики і криків не було. Катя обняла його і мовчки дала йому поїсти. Гліб сидів, їв свій суп і посміхався. По обличчю Каті було видно, що вона зла і ображена, але вона так намагалася тримати себе в руках… а Гліб по її криках навіть скучив.

Джерело