Ілона дізналася, що Марія нічого не готує сама і вирішила перевернути це на свою користь. Але такої підлості від неї Маша не чекала.

 

Марія поспіхом накривала на стіл, бо вже за лічені хвилини мали прийти гості, яких покликав її чоловік, Андрій. Першою прийшла Ілона, подружка Марії.

— Маринко, чим доnомогти? — Награно запитала вона. А насправді Ілона просто пила вино і kурила на балконі, доки Марія крутилася на кухні, як білка в колесі. Раптом Ілона помітила щось див не. — Маш, а чому в тебе салати у пластикових ємностях?

– Ах, салати. Так я завжди все беру з ресторану у готовому вигляді, – спокійно відповіла Марія. – Ого, не знала. Але ж салати легко робити, — сказала подруга, очима шукаючи нестачу в ресторанних салатах.

— Ось, Маша, — почала Ілона, — невже тобі так не хочеться своїми руками щось приготувати для свого ж чоловіка? — Ілона, не перебільшуй, — перебив Андрій і, взявши ковбасу, пройшов у вітальню, проте по ньому було видно, що він задумався.

Через кілька днів Марія побачила в телефоні чоловіка повідомлення: «Приходь на чай, я тортик спекла.». Повідомлення було від Ілони. Марія зрозуміла, що чоловік часто буває в Ілони. Вони довго сkандалили, а потім чоловік уже не заперечував, що у нього з Ілоною не просто дружні стосунkи.

Він навіть сказав, що подруга Марії не тільки на кухні краща за дружину… Так, здавалося б, через ресторанні салати Маша з Андрієм і роз лучилися, хоча причина їхнього роз лучення полягала не тільки в кулінарних перевагах Ілони.

Джерело