Катерuна noкuнула інстuтут, бо не могла сnлатuтu за навчання. Вона з дуже незаможної родини, працювала у супермаркеті звичайним продавцем. Мати відмовляла сина від стосунків із такою дівчиною, але Павло мав свою думку.

 

Тетяна була досить відомою персоною у маленькому місті. Вона працювала вчителькою у місцевій школі. А її мати колись була директрисою, тож їхню родину всі знали. Вона усвідомлено пішла стопами батьків. У їхньому будинку часто бували вдячні випускники мами, тож вона теж вирішила стати педагогом.

Відучилася на вчителя хімії, а потім влаштувалась працювати до школи, яку сама колись закінчила. Там же знайшла кохання. Михайло влаштувався там на кілька років раніше. Симпатичний, молодий вчитель біології був лідером всієї жіночої частини колективу.

А як відомо, у навчальних закладах переважно жінки працюють. Тільки він не звертав уваги ні на кого, а Тетяну одразу помітив. Так у них закрутився роман, а потім вони одружилися. У їхньому шлюбі з’явився чудовий син, якого назвали Павлом. Коли хлопчикові було десять років, сталося нещастя. Михайла збила машина.

Так хлопчик лишився без батька. Тетяна чоловіка любила і тяжко переживала горе, але довелося взяти себе в руки заради сина. Вона постаралася дати йому все, що необхідно для того, щоб відбутися як особистість. Павло виріс чудовим юнаком, який без особливих труднощів вступив до юридичного факультету. Лише на третьому курсі почав зустрічатись із дівчиною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩