Катерuна noкuнула інстuтут, бо не могла сnлатuтu за навчання. Вона з дуже незаможної родини, працювала у супермаркеті звичайним продавцем. Мати відмовляла сина від стосунків із такою дівчиною, але Павло мав свою думку.

Тетяна була досить відомою персоною у маленькому місті. Вона працювала вчителькою у місцевій школі. А її мати колись була директрисою, тож їхню родину всі знали. Вона усвідомлено пішла стопами батьків. У їхньому будинку часто бували вдячні випускники мами, тож вона теж вирішила стати педагогом.

Відучилася на вчителя хімії, а потім влаштувалась працювати до школи, яку сама колись закінчила. Там же знайшла кохання. Михайло влаштувався там на кілька років раніше. Симпатичний, молодий вчитель біології був лідером всієї жіночої частини колективу.

А як відомо, у навчальних закладах переважно жінки працюють. Тільки він не звертав уваги ні на кого, а Тетяну одразу помітив. Так у них закрутився роман, а потім вони одружилися. У їхньому шлюбі з’явився чудовий син, якого назвали Павлом. Коли хлопчикові було десять років, сталося нещастя. Михайла збила машина.

Так хлопчик лишився без батька. Тетяна чоловіка любила і тяжко переживала горе, але довелося взяти себе в руки заради сина. Вона постаралася дати йому все, що необхідно для того, щоб відбутися як особистість. Павло виріс чудовим юнаком, який без особливих труднощів вступив до юридичного факультету. Лише на третьому курсі почав зустрічатись із дівчиною.

Тетяна навела про дівчину довідки та була розчарована. Катерина кинула інститут, бо не могла сплатити за навчання. Вона з дуже незаможної родини. Катя працювала у супермаркеті звичайним продавцем. Мати відмовляла сина від стосунків із такою дівчиною, але Павло мав свою думку.

Він і одружився потім з нею, не звертаючи уваги на материнську думку. Після цього Тетяна на нього образилася, вони навіть спілкуються нечасто. Чи мав хлопець прислухатися до матері та взяти до уваги її думку?

Джерело