Молода Mатуся не переставала плакатu. В Оксани народилась двійня — хлопчик та дівчинка. Вона сиділа, схилившись над колискою і розуміла, що від однієї дитини доведеться відмовитись

 

Оксана поспішала на побачення. Вже не терпілось поділитись з коханим радісною новиною. Зараз Ігор дізнається, що скоро вони стануть батьками. Уявляла, як він зрадіє, адже пара вже не раз обговорювала це питання.

Звісно, не поспішали. Хотіли спершу закінчити університет, влаштуватись на роботу і вже в шлюбі народити дитину, а може й не одну. Але, якщо доля зробила їм такий подарунок раніше, ніж вони планували, то це не привід відмовлятись від нього.

Але такої реакції від Ігоря Оксана не очікувала. Замість того, щоб обійняти, розцілувати та кружляти на руках, хлопець влаштував скандал. Він казав, що не готовий так рано стати батьком, що в них були інші плани. Навіть запропонував гроші на аборт.

Оксана не сказала йому, що позбуватись дитини вже надто пізно. Та й сенсу не бачила. Їх стосунки це все одно не врятує. Через кілька днів дізналась, що Ігор переїхав у інше місто й там буде закінчувати університет.

Дівчина лишилась наодинці зі своїми проблемами. Вона не знала від кого чекати допомоги. Тому нічого не залишалось, як поїхати на час канікул до батьків. Розказала їм все, як є. Мама довго плакала, проте вже нічого не вдієш. Народжувати лишилась у рідному місті. До початку навчання ще встигне.

В Оксани народилась двійня — хлопчик та дівчинка. Молода матуся не переставала плакати. Вона сиділа, схилившись над колискою і розуміла, що від однієї дитини доведеться відмовитись.

У такому юному віці, без освіти та роботи — двох вона точно не потягне. Матір сказала, що вони з батьком зможуть допомагати, але тільки якщо дівчина залишить когось одного. Медсестра вмовляла Оксану не робити такої помилки, про яку шкодуватиме решту життя. Вона знає про що говорить — надивилась тут на всяких.

Але дівчина послухалась батьків. Вирішила лишити доньку. Хлопчику все-таки треба батькове виховання, якого вона дати не зможе, а з дівчинкою легше.

Додому з пологового поїхала з однією дитиною. З часом життя налагодилось. Через три роки Оксана зустріла іншого чоловіка, якого не злякало батьківство. Він ставився до маленької Софійка, як до рідної доньки.

Дівчинка підростала, ось вже зовсім доросла, університет закінчила і на роботу влаштувалась. У особистому житті теж все гаразд. Зустрічається з хлопцем, якого зібралась познайомити з батьками.

Домовились про зустріч. Олег мав прийти на сімейну вечерю до батьків Софії. Оксана з нетерпінням чекала на знайомство з кавалером доньки.

Але щойно хлопець переступив поріг, вона ледве свідомість не втратила. Він неймовірно схожий на її Софію. А коли розповів історію свого життя, як мама залишила його в пологовому — найгірші здогадки підтвердились.

Час розплати настав. От, і що тепер робити? Якщо розкаже правду, то Софія її зненавидить. А, якщо змовчить, то зруйнує доньці життя. Колись вона вже зробила неправильний вибір. Як вчинити тепер, щоб потім знову не шкодувати?

КІНЕЦЬ.