Іра хотіла народити для себе, тому коли дізналася, що ваrітна, зникла з життя Андрія. Через кілька місяців, коли вона rуляла на дачі, раптом її хтось торкнувся за плече

 

Ірі було вже тридцять два роки. Мати постійно заводила розмову про онуків та заміжжя. Тільки ось особисте життя в Іри не складалося. Чи то справа була у завищених очікуваннях, чи то просто не щастило з протилежною статтю. І ось Іра зовсім розчарувалася в чоловіках, але про дитину часто думала.

І вирішила народити, але наро дити собі. Всіх знайомих вона відразу списала з рахунків, всі вони були не підходящими кандидатами на батька. Почала шукати знову знайомитись, часто відвідувала всякі заходи, театри та кіно. Там і познайомилась із Андрієм. Вони почали зустрічатись.

Зовні він був дуже привабливим, характер також їй подобався, був розлу чений. Уточнивши інформацію про відсутність ро дових хво роб, Іра зрозуміла, це те, що потрібно. І ось через два місяці Іра побачила на тесті дві заповітні смужки. Того ж вечора вона написала Андрію коротке повідомлення: «Тебе я не люблю, я маю іншого.

Не шукай мене». У Іри народився син, якого вона назвала Іваном. Цю подію відзначали у вузькому колі: Іра, її мати, дві найкращі подруги. Через півроку подруга Іри запросила її відвідати дачу, там повітря чисте, корисне для дитини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩