Ілюша, одумайся, в тебе таких Катерин ще буде вагон, навіщо собі nсувати життя. Для чого вона тобі? Ця Катя ну абсолютно тобі не підходить. Не нашого поля ягода.

Ганна Федорівна не взлюбила свою невістку Катю з самого початку. Ну не про таку дружину вона мріяла для свого єдиного сина Іллі. Та й чоловіка свого Петра Івановича теж переконала, що їхній хлопчик міг вибрати не таку простачку як Катя.

Катя була родом з невеличкого містечка на Сумщині. Дівчина походила з сім’ї, яку в народі називають малозабезпеченою, адже вона трималася на плечах однієї матері, допоки батько дівчини заглядав у чарку. Після навчання залишилася жити в Києві. На 5-му курсі перевелася на заочне й влаштувалася працювати у магазин побутової техніки. Саме там  вони з Іллею й познайомилися. Хлопець прийшов вибрати собі новий ноутбук, там побачив Катю й запросив її у кіно.

Катя та Ілля почали зустрічатися. Молоді люди покохали одне одного.Одного вечора у парку Ілля зробив пропозицію для дівчини. Вона погодилася.

Ілля повідомив батькам про свій намір одружитися, батьки не приховували  свого невдоволення.

Ілюша, одумайся, в тебе таких Катерин ще буде вагон, навіщо собі псувати життя. Для чого вона тобі? Ця Катя ну абсолютно тобі не підходить. Не нашого поля ягода. Біднячка, якій потрібні тільки твої гроші,- вичитувала хлопця матір.

Ілля пішов проти волі батьків й одружився на Каті. Батьки й далі недолюблювали невістку. Катя й Ілля жили окремо, але Ганна Федорівна не пропускала можливості, щоб прийти до них додому, й сказати якесь гостре слівце для невістки.

Катя дуже кохала чоловіка, й не хотіла псувати стосунки з його батьками. Тому старалася інколи змовчати, й бути мудрішою.Тим більше молода жінка думала, що  поява малюка усіх примирить. Не так сталось, як гадалось… Ганна Федорівна навіть висунула гіпотезу, що сина приворожили й навіть вмовила чоловіка відвідати місцеву ворожку.

Через декілька місяців Катя народила чудового здорового хлопчика Ореста. Молоді батьки були дуже щасливі. А свекруха й далі вставляла палки в колеса.

Одного дня, коли свекор напросився погуляти з онуком в парку, дідусь відібрав  в Ореста матеріал для ДНК аналізу. Чоловік вже  сам втомився від цих сімейних чвар, і хотів довести дружині, що Орест їхній онук.

Яким було здивування свекра, коли  тест показав  відсутній кровний зв’язок.  Задоволені батьки прийшли до сина, показали результат ДНК-аналізу. Але Ілля настільки довіряв дружині, що вирішив сам усе перевірити.

Наступного дня вся родина відправилася в клініку де Ілля здав аналізи. Яке ж здивування було у  Петра Івановича, коли у тій же клініці тест показав на 99%, що Орест син Ілля.

Свекрусі ніхто не позаздрив. Петро Іванович розлучився з нею після 30 років шлюбу. Виявляється, що вона народила Іллю від кращого друга чоловіка. Ось така “зразкова” свекруха була в молодості.

КІНЕЦЬ.