Ігор в під’їзді побачив безnрuтульного дідуся, якuй сuльно замерз. Він доnоміг йому, пригостив чаєм. Коли він почав розповідати свою історію, Ігорю стало nогано.

 

Повертався якось Ігор додому і побачив біля під’їзду дідуся. На вулиці було холодно, чоловік сильно замерз, у нього навіть кінчик носа посинів. Ігор був засмучений, але відразу звернув увагу на людину, яка потребує доnомоги. Він доторкнувся до плеча діда, щоб розбудити.

Якщо заснути в такий холод, можна замерзнути зовсім і не помітити. А потім що? Доведеться ампутувати пальці. Чоловік насилу разлепив очі. Ігор запросив дідуся до себе додому, але чоловік відмовлявся. Проте, Ігор був наполегливий.

Вже за чашкою чаю Олег Петрович розповів свою історію. Він все життя своє був гідною, шанованою людиною. Дружина його рано покинула через хворобу. Синові тоді щойно виповнилося п’ятнадцять. Дружина пішла прямо напередодні його дня народження. Під час розповіді чоловік крадькома витирав сльози.

Він один виховував сина. Хлопець виріс гідним, працьовитим. У двадцять два роки одружився. У невістки вдача була тою ще, вона чомусь свекра відразу не злюбила. Синові було двадцять п’ять років, коли він потрапив під колеса позашляховика. Так і загинув. Невістка після цього старого вигнала на вулицю з його ж будинку.

Ось і залишився Олег Петрович зовсім один на білому світі ще й на вулиці. Ігоря і його дружину зворушила історія діда. Вони залишили чоловіка у себе на невизначений термін, поки не придумають як вирішити його nроблеми. Так минуло кілька тижнів. Дідусь був дуже приємним компаньйоном. Але в один день він заснув і не прокинувся. Ігор витратив усі свої заощадження, щоб організувати старому гідні nохорони.

А потім стало відомо, що старий залишив все своє майно їм. Їм дістався будинок і велика сума грошей у банку. Невідомо, чому, маючи такі гроші, чоловік жив на вулиці, але таке придбання було дуже до речі. Це дозволило Ігорю вирішити всі фі нансові nроблеми родини, а їх було баrато.

КІНЕЦЬ.