Ігор в під’їзді побачив безnрuтульного дідуся, якuй сuльно замерз. Він доnоміг йому, пригостив чаєм. Коли він почав розповідати свою історію, Ігорю стало nогано.

 

Повертався якось Ігор додому і побачив біля під’їзду дідуся. На вулиці було холодно, чоловік сильно замерз, у нього навіть кінчик носа посинів. Ігор був засмучений, але відразу звернув увагу на людину, яка потребує доnомоги. Він доторкнувся до плеча діда, щоб розбудити.

Якщо заснути в такий холод, можна замерзнути зовсім і не помітити. А потім що? Доведеться ампутувати пальці. Чоловік насилу разлепив очі. Ігор запросив дідуся до себе додому, але чоловік відмовлявся. Проте, Ігор був наполегливий.

Вже за чашкою чаю Олег Петрович розповів свою історію. Він все життя своє був гідною, шанованою людиною. Дружина його рано покинула через хворобу. Синові тоді щойно виповнилося п’ятнадцять. Дружина пішла прямо напередодні його дня народження. Під час розповіді чоловік крадькома витирав сльози.

Він один виховував сина. Хлопець виріс гідним, працьовитим. У двадцять два роки одружився. У невістки вдача була тою ще, вона чомусь свекра відразу не злюбила. Синові було двадцять п’ять років, коли він потрапив під колеса позашляховика. Так і загинув. Невістка після цього старого вигнала на вулицю з його ж будинку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩