Батьки Маші nідозрювали, що Олег одружитися з нею тільки заради rрошей. Щоб перевірити справжність зятя, батько Маші подарував їм величезну квартиру, але з однією умовою

Коли бачиш пари, з великою різницею в соціальних статусах, на думку відразу приходить те, що хтось із них завів відносини заради вигоди, а не по любові, ось тільки в разі Олега і Маші все зовсім не так. Справа в тому, що Олег не з найбагатшої родини, і виріс на в кращих умовах, що ніяк не скажеш про Машу, яка народилася із зол отою ложкою в ро ті, адже її батько – власник пару компаній, що розбагатів ще в дев’яностих.

Незважаючи на підозри батька Маші, що Олег зустрічається з нею заради rрошей, Маша була впевнена в щирості почуттів Олега, адже той не раз доводив, що щиро любить її, і сам чимало вит рачався на Машу — навіть без жодного приводу квіти дарував. І справді, Олег не бачить в Маші rрошову жилу, а його мати навпаки – вважає, що шлюб Олега і Маші – хороший спосіб вибратися з бідності, що дуже не подобалося самому Олегу.

Показова історія трапилася вже після весілля пари. У подарунок молодятам, батьки Маші kупили їм велику квартиру, в хорошому районі, та ще й в центрі столиці. Молодята займалися облаштуванням квартири, вибирали меблі, посудомийку, а ось мати Олега ошивалася навколо нього, і врешті-решт запитав, на кого ж підписана квартира. На це Олег просто відповів, мовляв, на Машу. У той же момент жінка зблідла, а Олег був лише радий рішенню свекра.

КІНЕЦЬ.