І як вона тільки наважuлася в 45 народuтu, та ще й чотuрьох

 

Зараз в 45 років більшість жінок живуть виключно для себе, бо діти вже виросли, а тому з’явився час, який ти можеш витратити лише для себе. Але все таки доля – штука дивна і не передбачувана і буває робить нам дуже неочікувані сюрпризи. Тому ти їх не можеш не прийняти.

Ось один такий подарунок зробила доля і для жінки на ім’я Майя. В свої 45 років в неї була доросла донька, яка вже сама стала заміжньою жінкою. І ось, під час чергового огляду в гінеколога та УЗД жінці повідомили, що та вагітна. І не однією дитиною, а одразу трьома.

Майя зі своїм чоловіком Стеном стали готуватися до народження трійнят всі дев’ять місяців вагітності жінки. Вони облаштували дитячу для трьох дітей, потім придбали спеціальні ліжечка для малят, згодом ще й придбали візочок спеціалізований. Щоб одразу трьох діток можна було вивезти на прогулянку.

Але під час пологів стався ще один сюрприз. Коли Майя вже народила всіх трьох діток, в неї знову почалися перейми та на світ з’явилася четверта сестричка. Всі були шоковані, як Майя з Стеном, так і лікарі. Пізніше породіллі сказали, що одночасне запліднення одразу чотирьох клітин саме природнім шляхом стається один раз на 740 тисяч випадків.

Чому не лікарі були шоковані тим, що народилися не три, а чотири дівчинки? Тому що на Узд видно було лише три голівки. І певно четверта сестричка просто ховалася за спинами трьох інших і її попросту не було видно.

Після пологів Майя з дітьми була ще місяць в лікарні, адже дітям потрібно було набрати вагу та бути під пильним наглядом лікарів. І вже потім, коли з дітьми було точно все добре, щасливі батьки повернулися додому щасливі з чотирьма дітьми на руках.

КІНЕЦЬ.