І ось, через 6 років, Лана, вuрішuла nовернутися з Польщі до сім’ї. Ось тільки вона не сказала чоловікові про її повернення. Вже Зайшовши в будuнок, вона не повірила своїм очам.

Виходячи з обставин, в якому жила ще зовсім молода сім’я Лани, якій було 21, вона прийняла рішення виїхати в іншу країну, щоб знайти там роботу: її подруга якраз порадила Лану своєму роботодавцю. На заробітки вона поїхала, залишивши єдиного сина з чоловіком. У той момент вона навіть не замислювалася про те, що її чоловік здатний їй змінити…

У Польщі Лана провела 6 років, за весь цей час вона добре збагатила сім’ю, а сама вона там жила дуже скромно, поки її чоловік і син жили, ні в чому собі не відмовляючи, в іншій країні. Лана 80 відсотків своєї зарплати стабільно відправляла родині.

Сама Лана сирітка, а батьки чоловіка були проти його весілля з Ланою, адже вважали, що вона не заслужила їхнього сина, ось і вирішили ніяк не підтримати молодят, навіть якщо це був їхній рідний син. Ось тільки чоловік Лани роботу знайти не зміг, точніше, він і не намагався, адже весь день проводив на дивані, перед телевізором.

Людиною він був ледачим, але він якось зміг сподобатися Лані, яка з самого дитинства вчилася сама заробляти собі гроші. І ось, через 6 років, Лана нарешті вирішила повернутися до сім’ї,

адже грошей вже вистачало і економити на всьому більше не потрібно було, та й сина вона давно не бачила домашніх, скучила жахливо. Ось тільки вона не сказала чоловікові про її повернення. І ось, прийшовши додому, вона виявила чоловіка, в ліжку з іншою жінкою.

Неможливо, напевно, уявити, що тоді відчувала Лана, яка стільки років пропрацювала, заради людини, яка навіть не змогла стримати свою обіцянку, завжди любити тільки її.

Джерело