Хто як зберіrає часнuк в умовах квартири? Розповідаю про свій улюблений метод

 

Мало часник зібрати, потрібно ще його правильно зберегти – щоб не висох і не зіпсувався, а був соковитим до самого наступного року. Як показує практика, це – найважче, адже часник друг досить примхливий в цьому плані і часто вимагає танців з бубнем для організації зберігання врожаю.

Не всі, на жаль, можуть похвалитися наявністю просторої прохолодної комори в своєму господарстві: в таких приміщеннях (найчастіше вони зустрічаються в приватних будинках) добре зберігається і часник, і цибуля, і інші овочі або фрукти. А що робити тим, у кого немає місця? Часник ж в підвал не опустиш: в умовах підвищеної вологості він там неодмінно проросте і почне гнити.

Тому-то і доводиться найчастіше зберігати часник в квартирі.

Нижче розповім про найпопулярніші способи зберігання часнику в умовах квартири: можливо, щось і Вам щось стане в нагоді.

1. Мій улюблений спосіб зберігання часнику – це просто засипати головки в трилітрові банки і накрити їх перфорованими кришками. У такому вигляді вони до холодів стоять на балконі, в люті морози банки переміщаються в приміщення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩