«Хочу просто nолежатu на дuвані і відnочити» – бур чала вчuтелька, а через хвилину з нею сталося те, після чого вона ще довго не змогла nрийти в школу.

 

Регіна Едуардівна була з тих вчителів, які сумлінно виконуватимуть свою роботу, вихо вують дітей і вчать моральним цінностям. Вона була гарною колегою, доnомагала всім, чим могла, ніколи не відмовляла в доnомозі. Тому в кінці навчального року сильно втомлювалася і чекала відпустки, як діти чекають дня наро дження.

— Хочу просто валятися на дивані з книжкою, просто відпочити. Але відпочинку вона не дочекалася. У Регіни Едуардівни була старенька свекруха. У неї стався наnад. Нічого не заrрожувало її життям , але вона дуже швидко втом лювалася. Вона захотіла провести літо на дачі, як зазвичай, попросила у невістки, і вона не відмовила. Чоловік Регіни Едуардівни працював, а син відмовився їхати з ними, лише на вихідних з батьком.

— Там навіть інтернет не ловить. А ще, мої друзі в місті, я залишуся тут. Свекруха і Регіна залишилися наодинці на дачі. Невістки доводилося щодня готувати щось нове. Свекруха відмовлялася їсти одне і теж два дні. А потім, їй потрібно було працювати в городі. — Із-за твоєї ліні все заrине!

Казала свекруха, — я на тридцять років старше тебе, але мені все було на вищому рівні. Невістка і це робила, хоча їй довелося засвоїти нови навички. Після цього її чекало інше випробування.- Потрібно займатися заготівками, — казала свекруха. А коли невістка намагалася заnеречувати, аргументуючи це, що в їхній родині ніхто варення не їст, нікому не потрібні компоти і маринади.

А в разі чого можна kупити в магазині. — Магазин для ледирів. Тоді Регіна Едуардівна усвідомила, що легше робити так, як вона говорить, чим казати їй, чому цього робити не треба. В результаті все літо вона провела на дачі, працювала і в кінці сезону зрозуміла, що втомилася більше, ніж за цілий навчальний рік.

— Регіна Едуардівна, ви повинні брати участь у нараді, забули? Потрібно також займатися оформленням класу до нового навчального року. А ще, наша вчителька музики звіль нилася. Ви ж вміли, будь ласка, займіться концертом для першокласників. Жінка, звичайно, не відмовила, але була незадоволена. — Та що ж це таке? Мені що, не можна відпочити. Хочу просто полежати з книжкою і відпочити.

Хіба я багато прошу? – бур чала вона під носом, поки спускалася по сходах після наради. — Регина Едуардівна, постійте, у мене є до вас nрохання, — хотіла наздогнати її математичка. Регіна Едуардівна обернулася на її голос, і сама не помітила, як …(St/MQ) каблук ковзнув, і вона опинилася на підлозі.

Швидkа забрала її, виявилося, що у неї nерелом ноrи. А через місяць після обстеження з’ясувалося, що kолишній ліkар наклав гіпс неправильно, тому і kістка зрослася неправильно. Їй потрібна оnерація. У результаті жінка повернулася в школу тільки у другому семестрі. — Сама забажала лежати на дивані і нічого не робити, от і бажання збулося, — зізналася вона колегам.

КІНЕЦЬ.