Ганна сnустuлася в nоrреб, а там на своє здивування виявила сuна, лише потім жінка усвідомила, що сталося насnравді

 

Ганна хотіла вийти в льох, взяти маринованих огірочків до вечері. Жінка відкрила двері і побачила, що на ганку хтось сидить. – Саша, це ти? – здивувалася Ганна, побачивши сина. – Що сталося? – Нічого, мамо. Йди в хату, – відмахнувся син.

Ганна повернулася в будинок. – Лілія, там твій брат приїхав, – сказала Ганна молодшій дочці. Лілія вийшла на подвір’я, почала про щось говорити з братом. Ганна прислухалася до розмови і а хнула.

– Синку, синку, що ти наробив? – тільки й сказала Ганна. На великдень у сім’ї Ганни склалася традиція влаштовувати застілля в батьківському домі. І ось під час чергового свята, Ганна помітила, що Саша, її син, сидить один на ґанку, і вигляд у нього дещо пошарпаний.

— Синку, що сталось? Все добре? – запитала жінка, бо ячись відповіді.- Все гаразд, мамо. Просто, йди додому, — махнув рукою хлопець, навіть не подивившись на матір.Ганна послухала сина і зайшла в будинок, але все одно відчула щось недобре. Її дочка, Лілія, помітила неспокійний вигляд матері, і запитала, що сталося, і та їй все розповіла.

Вийшовши до брата, Лілія початку довго щось обговорювати з ним з сумним виразом обличчя. Ганна спробувала підслухати, але стіни будинку були занадто товсті. Увійшовши будинок, Лілія нарешті розповіла матері в чому справа.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩