Думала, вийду на nенсію, nоживу сnокійно, але не так сталося. Тепер рідні не дають мені сnокою, мої нер ви остаточно здалu

 

Я вийшла на пенсію і була така рада цій події. Я сильно втомилася, мені набридло нескінченно бігати по офісу, виконувати доручення начальника, кудись постійно спізнюватись і нервуватись. А зараз я вдома, і мені так добре. Мені подобається прокидатися пізніше, не поспішати вранці на роботу.

Подобається лежати довше в ліжку і розуміти, що весь день проведу так, як мені хочеться. Не потрібно готувати їжу в контейнери, щоб тягнути на роботу. У своє задоволення готую повільно на кухні. А якщо ліньки, то просто роблю бутерброди. Я дивлюсь телевізор, вечорами гуляю зі своїми сусідками.

Мені подобається те, як минають мої будні. І все було б добре, якби не моя донька. Вона за мене дуже хвилюється, думає, що я в якійсь деnресії на пенсії. Що тепер у мене немає роботи і мені нема чим зайнятися, тому після своєї роботи вона навідується до мене.

Я розумію, що в неї багато справ по дому, на неї чекають чоловік і син. Але вона витрачає свій час на мене, бо марно хвилюється. Я їй пояснювала, що зі мною все гаразд. Але вона спеціально, намагається якось мене розважити та розвеселити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩