Дружина вже майже тиждень годувала мене одним і тим самим кислим борщем, і тут я зірвався. Але це не все, а ввечері прийшла теща розбиратися

 

«Мамо, він мене ոобив!» — Рeвіла дочка в телефонну трубку, — «Приїжджай.» Марія Петрівна вискочила з помешкання, але вже виходячи з під’їзду, відчула, як у неї потемніло в очах. Довелося сісти на лавку та перепочити. «Так і до інcyльту недалеко», — подумала вона. Якщо розібратися, зять у неї хлопець непоганий, тихий, то дочка у неї ckандальна.

Негідно вдиратися до них такою збудженою, треба б спочатку у всьому розібратися спокійно. Заспокоївшись, вона поїхала до дочки. Зятя вона побачила, що сидить на лаві біля під’їзду. Він доїдав хот-дог, куплений із сусіднього кіоску. Марія Петрівна сіла поряд із ним. «Ну, розказуй, героє, що у вас там сталося?» «Вибачте, Маріє Петрівно, не стримався. Але вона вже четвертий день мене одним і тим же борщем годує.

Борщ у неї виходить чудовий, слів немає, але сьогодні він уже кислив, а вона принципово нічого нового не приготувала, щоб його не викидати. А навіщо, питається, треба було готувати так багато одразу? Адже вона весь день одна вдома сидить, чому не можна готувати потроху щодня? Адже я люблю її і все роблю для неї. Хіба я погано заробляю чи скуплюся на подарунки? Та вона ще й перша ckaндалити почала, ну я і…

Не знаю навіть як так сталося. Вибачте.» Зять готовий був зараз же вибачитись перед дружиною, умаслити її якимось подарунком, але Марія Петрівна вирішила сама поговорити з дочкою. Подумати тільки, мало того, що їй ліньки готувати кожен день, так вона ще й не спромоглися розігріти вечерю для чоловіка. Отоді б вона точно унюхала, що борщ прокис.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩