Дружuна пішла від чоловіка, бо той забoр0няв їй працювати і виходити з дому. Після цього дівчина зрозуміла, що її справжня любов чекає її попереду.

 

Дружина пішла від чоловіка, бо той забо роняв їй працювати і виходити з дому. Після цього дівчина зрозуміла, що її справжня любов чекає її попереду.

— Міш, з чого ти взяв, що я хочу піти з роботи? — Валя дивувалася. — Валю, ти уяви, що люди подумають. «Дружина містить всю сім’ю!». Ну так не піде … Валентина та Михайло до шлюбу ніколи не говорили про те, чи може дружина працювати чи ні. Валя любила своїх колег, їй подобалося працювати, вона ніколи не скаржилася на це.

Після весілля тільки стало ясно, що виховання від матері-домогосподарки сильно вплинуло на Мишу: він звик бачити жінку, яка працює вдома. Валя була б і не проти збирання у готування, але тільки після роботи. — А дитина народиться, будеш з собою в офіс тягти? — Ой, Міш, ти з якого століття? Ну в декреті посиджу, потім в садок відправимо. — Ще чого? Свою дитину з незнайомими людьми залишити, щоб в свій офіс бігти? Цього тільки не вистачало

Моєї зарплати нам цілком вистачає. Михайло заробляв чимало для маленького містечка. Він спокійно міг містити всю сім’ю без про блем. Валя звільнялися через біль і сльози. Їй сказали, що чекають її назад в будь-який час. Життя домогосподарки її швидко набридла. Цілий день вона тільки забиралася з включеним на тлі телевізором, готувала і чекала чоловіка, щоб з ним повечеряти. Спілкування з подругами теж скоротилося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩