Дружuна пішла від чоловіка, бо той забoр0няв їй працювати і виходити з дому. Після цього дівчина зрозуміла, що її справжня любов чекає її попереду.

Дружина пішла від чоловіка, бо той забо роняв їй працювати і виходити з дому. Після цього дівчина зрозуміла, що її справжня любов чекає її попереду.

— Міш, з чого ти взяв, що я хочу піти з роботи? — Валя дивувалася. — Валю, ти уяви, що люди подумають. «Дружина містить всю сім’ю!». Ну так не піде … Валентина та Михайло до шлюбу ніколи не говорили про те, чи може дружина працювати чи ні. Валя любила своїх колег, їй подобалося працювати, вона ніколи не скаржилася на це.

Після весілля тільки стало ясно, що виховання від матері-домогосподарки сильно вплинуло на Мишу: він звик бачити жінку, яка працює вдома. Валя була б і не проти збирання у готування, але тільки після роботи. — А дитина народиться, будеш з собою в офіс тягти? — Ой, Міш, ти з якого століття? Ну в декреті посиджу, потім в садок відправимо. — Ще чого? Свою дитину з незнайомими людьми залишити, щоб в свій офіс бігти? Цього тільки не вистачало

Моєї зарплати нам цілком вистачає. Михайло заробляв чимало для маленького містечка. Він спокійно міг містити всю сім’ю без про блем. Валя звільнялися через біль і сльози. Їй сказали, що чекають її назад в будь-який час. Життя домогосподарки її швидко набридла. Цілий день вона тільки забиралася з включеним на тлі телевізором, готувала і чекала чоловіка, щоб з ним повечеряти. Спілкування з подругами теж скоротилося.

Був би вже дитина — вийшла б з ним погуляти, а так Міша не дозволяв з подругами виходити. Сам Михайло по натурі — тихий чоловік. Він ніколи не розповідав Валі про роботу, та й на одному теми особливо не глаголив. Він теж підсвідомо розумів, що після весілля йому стало нудно жити. Але якщо Валя боролася з нудьгою зарядкою, танцями і перевірками нових рецептів, Міша став більше курити, пристрастився до алк оголю. Завдяки новим друзям почав часто пропадати, пізно приходити додому, піднімати руку на Валю.

Після другого такого випадку, Валя зібрала речі і поїхала до батьків. Після декрету Валя повернулася на роботу. В честь цього її колеги влаштували маленький корпоратив. Через рік у Валі закрутився роман з одним з нових співробітників. Валя спочатку соромилася своїх почуттів, але потім прийняла їх і вони почали жити разом.

Валя сильно дивувалася, коли новий коханий не забороняв їй працювати і присвячувати час своїм інтересам. Через пів року спільного життя пішли в ЗАГ С. Зараз вони виховують разом двох дітей. Валя несказанно щаслива, що пішла від колишнього чоловіка і зустріла своє справжнє щастя.

Джерело