Дружина моrо kоханця перш ніж поступитися мені чоловіка, сказала, що він зіnсує мені жuття. Тоді я їй не повірила, але…

 

У мене була звичайна сім’я: чоловік працьовитий, двоє дітей. Ми на той момент були одружені шість років, почуття давно померкли, залишилися тільки побутові справи і обов’язки. У той період я поїхала у відрядження в сусіднє місто. Саме там я зустріла його. Дмитро з першого погляду мене підкорив.

Він був такий красивий, елегантний, відразу став красиво залицятися. Я тоді знову відчула себе справжньою жінкою. За два тижні я встигла втратити голову від кох ання. Була одна перешкода — ми обидва були в шлюбі. Однак, ми домовилися, що розлучимося і будемо разом.

Першим ділом, коли я повернулася додому, я розповіла про все чоловікові. Олег без зайвих слів зібрав речі і поїхав, коли йому стало відомо про зраду. Для розлучення Дмитра знадобилося трохи більше часу. Як тільки він розповів про все дружині, почалися постійні дзвінки з погрозами.

Мені ситуація була неприємна. В основному Катерина соромила мене, що я відбираю у дитини батька. Але коли їх все-таки розвели, вона сказала: -Забирай його, але знай, що не буде тобі з ним щастя. Він тобі життя зіпсує. Ти просто його не добре знаєш.

Звичайно, на той момент я не надала цьому ніякого значення. У нас з Дімою був медовий місяць. Але через роки моє життя перетворилося на пекло. Він принижував мене, ображав, влаштовував сварки. Із-за постійного стресу я набрала вагу, не могла нормально працювати, тому втратила роботу.

Ми так три роки жили, а потім я не витримала. Розлучення у нас було гучним. Зараз я вільна жінка, у мене все потихеньку налагоджується. Невже це все карма була за мій вчинок?

Джерело