Дивуюся тому, як моя дочка могла бути настільки довірливою і наївною: рятувала свого чоловіка з усіх ситуацій, а так, як він відповів її за це, було дуже нерозумно

 

Коли моя дочка Марина тільки познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Максимом, я сказала, що він їй життя зіпсує; вона не повірила, говорила, що він дуже хороший. Потім, після року спільного проживання, вона згадала мої слова, і сказала, що я була права.

Максим був такою людиною, до якого постійно липли проблеми, але справа була в тому, що він не вмів ці проблеми вирішувати — за нього все робила моя дочка. Одного разу на його роботі з’ясувалося, що в ході операції зникли гроші, і всю цю нестачу списали на Максима. Для того, щоб закрити цей рахунок,

йому довелося б працювати рік без зарплати. Ну, зять мій і планував так відбутися, так як не зміг довести те, що він ні при чому. Моя дочка найняла адвоката, і в результаті перевірки з’ясувалося, що насправді винуватцем була інша людина. А ще, щоб просунутися по кар’єрних сходах, йому потрібно було вищу освіту, якого у нього не було.

Дочка моя допомогла з надходженням, потім, коли дізналися, що за навчання потрібно буде платити, він заявив, що у нього немає стільки грошей. На що Марина сказала, що заплатить.

І ось зараз, коли у нього є квартира, машина і освіта, він відвіз нас на дачу, а потім подзвонив дружині, сказав, що більше не може приховувати: у нього інша жінка. Допоміг нам вибратися з ситуації наш сусід — людина дуже порядна і чіткий. Він швидко забрав нас з дачі, потім допоміг дочці влаштувати дітей в хороший садок, і так як був військовим, зробив так, що на нас поширювалися деякі пільги.

Зараз ми з Михайлом Андрійовичем офіційно розписані, він допомагає не тільки мені, а й дочці, а дітей Марини не відрізняє від своїх онуків. Дочки моєї зараз взагалі не до відносин: вона рветься вгору по кар’єрних сходах..

Джерело