Дивуюся тому, як моя дочка могла бути настільки довірливою і наївною: рятувала свого чоловіка з усіх ситуацій, а так, як він відповів її за це, було дуже нерозумно

 

Коли моя дочка Марина тільки познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Максимом, я сказала, що він їй життя зіпсує; вона не повірила, говорила, що він дуже хороший. Потім, після року спільного проживання, вона згадала мої слова, і сказала, що я була права.

Максим був такою людиною, до якого постійно липли проблеми, але справа була в тому, що він не вмів ці проблеми вирішувати — за нього все робила моя дочка. Одного разу на його роботі з’ясувалося, що в ході операції зникли гроші, і всю цю нестачу списали на Максима. Для того, щоб закрити цей рахунок,

йому довелося б працювати рік без зарплати. Ну, зять мій і планував так відбутися, так як не зміг довести те, що він ні при чому. Моя дочка найняла адвоката, і в результаті перевірки з’ясувалося, що насправді винуватцем була інша людина. А ще, щоб просунутися по кар’єрних сходах, йому потрібно було вищу освіту, якого у нього не було.

Дочка моя допомогла з надходженням, потім, коли дізналися, що за навчання потрібно буде платити, він заявив, що у нього немає стільки грошей. На що Марина сказала, що заплатить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩