Дружина котрий рік уже відмовляється виходити на роботу. А на все в неї одна й та сама відмовка

 

Щоразу, коли ми чуємо чиюсь життєву історію, то впізнаємо її лише з одного боку. Наприклад, дружина розповідає, що не подобається їй у сім’ї. І ми з цього робимо висновок. Але треба слухати завжди й інший бік. У правди є дві сторони. Ось недавно одна дружина посkаржилася, що її чоловік не хоче митися.

Щодня вона насилу, зі сkандалами змушує чоловіка приводити себе в порядок. Вона просто не може виносити все це. Вона завжди любила охайних чоловіків, а тут їй попався чоловік, який не хоче митися, або робить це раз на тиждень. Зараз же 21 століття. Ну хто миється раз на тиждень! Усі умови є для цього.

Лише кілька хвилин на день – і все готове. А чоловік нарікає на інше. Він сkаржиться, що дружина вже кілька років у деkреті. Він уже перестав розмовляти з нею з цього приводу, адже відповідь буде та сама.

Навіть домовлявся зі своєю двоюрідною сестрою, щоб вона дружину влаштувала у дитячому садку, в який ходить син, але дружина ні в яку не хоче працювати. Будь-яку роботу, яку їй не запропонуєш, вона відкидає та каже, що їй буде там некомфортно. Йому теж дуже складно, і він весь день працює, і дуже втомлюється.

Весь клопіт на ньому, а ще й увечері дружина влаштовує скандал через те, що він не миється щодня. Як бути в такій ситуації – незрозуміло. У кожного свої претензії і кожен має рацію по-своєму. Адже сім’я для того і існують, щоб кожен розумів свою другу половину, підтримував і давав поради, а не критикував і влаштовував сkaндали.

Джерело