Дружина дуже nоrладшала nісля nолоrів, і не хоче нічого робити з собою. Я вирішив nоставити її перед серйознuм вuбором.

 

У моєму житті було досить багато різних відносин, але мені ніколи не доводилося натякати жінкам, що пора зайнятися фігурою. З моєю дружиною такі натяки теж були не потрібні, але все змінилося, коли вона нар одила.

Після вагітності її тіло значно змінилося і не в кращу сторону, але вона зовсім нічого не робить, щоб все виправити. Чесно кажучи, я зовсім не знаю, як їй тактовно про це сказати.Ця вся ситуація наштовхує на думки про зраду.

Цікаво, скільки часу мені потрібно її змінювати, щоб вона задумалася про зміни? Для мене це не є моральною проблемою, адже для мене любов і постіль це дві різні сфери, мало мають спільного один з одним. Але боюся, щомоя дружина думає зовсім по-іншому. Чесно кажучи, мені її ображати не хочеться, але більше так тривати не може.

Я обговорював це з друзями і просив ради. Вони всі кажуть, що занадто багато вимагаю і тисну на неї. Мовляв, не розумію, що це все гормони після полоrів. Але я розумію! Минуло вже два роки. Це досить довгий термін, щоб взяти себе в руки. Але її все і так влаштовує.

Мені здається, що вона просто лінується щось міняти, адже робота над собою вимагає зусиль і часу. Це трудомісткий і довгий процес. Але я заслуговую того, щоб мати гарну жінку.У мене не дуже добре вдається вести діалог дипломатично. Я не хочу, щоб моя мова звучала так, ніби я її засуджую.

Я просто хочу донести до неї свої почуття і позицію. Ніяк не можу зважитися на розмову. У мене відчуття, що варто почати, і все піде не за планом. Не хочеться бути ініціатором kонфліктів.

КІНЕЦЬ.