Доньці скоро виnовниться 18, а вона вже збирається вийти заміж. Я проти, адже вона повинна ще вчитися, і наречений мені не до душі, не стане їй хорошим чоловіком навіть тільки з однієї причини

 

Моїй доньці сімнадцять, і вона чекає свого повноліття, щоб вийти заміж. Останнім часом Валеріана і серцеві краплі стали моїми нерозлучними друзями. Наші відносини з дочкою дуже напружені, адже я проти цього весілля, а вона відмовляється слухатися. Даша в минулому році тільки поступила. Вона молодець, вчитися добре, все здала на відмінно. Але чомусь вона вирішила, що повинна терміново вийти заміж і вже через місяць їй стане 18 і я не зможу її зупинити.

Нареченого звуть Артем. Він цього року закінчив вуз, зараз працює, але живе з батьками. Так, забезпечити хлопець себе не може, а ось пропозицію моєї дочки зробив. Вони зустрічаються лише рік, а вже думають про шлюб. Коли дочка познайомила мене з ним, я схвалила Їхні стосунки. Просто тоді я думала, що вони лише зустрінуться і рано чи пізно розлучаться, не думала, що він стане моїм зятем. Коли я дізналася, що вони збираються одружитися,

відразу ж подумала, що Даша вагітна. Але, на щастя, їм вистачало розуму оберігатися. Але тоді я зовсім перестала розуміти, до чого цей поспіх. — Дочка, шлюб-це дуже важливе рішення. Навіщо вам це в цьому віці? Артем працює, так, але живе з батьками. Він навіть сам ще не самостійний, як ти уявляєш ваше спільне життя? Ти ж ще повинна ушитися. А вона каже, що рішення вже прийнято і вона все продумала.

Буде переводитися на заочне відділення, влаштується на роботу, щоб вони змогли зняти квартиру. Дивно, але батьки Артема зовсім не проти. Але я вважаю, що зробити пропозицію дівчині — це відповідальний крок. Нехай хоча б після того, зараз зрушиться з місця. Можна знайти іншу роботу, переїхати від батьків, раз вже такий дорослий. А то зараз йому мама купує труси. Він думає, що, одружившись Даша буде його утримувати? Він, не напружуючись відучився і лише потім влаштувався на роботу.

А моя дочка збирається розриватися між навчанням і роботою. Я дуже незадоволена. — Дуже рано тобі відмовитися від безтурботного життя. Ти ще й жити толком не почала, багато чого тобі ще чекає попереду. Може бути, в майбутньому ти зустрінеш іншого хлопця, закохаєшся. У твоєму віці це нормально. В іншому випадку ти могла просто розлучитися з Артемом, а виходячи заміж, потрібно буде розлучатися.

Навіщо тобі зайві позначки в паспорті? Даша образилася на мене, мовляв у них справжня любов, які інші хлопці? Яке розірвання шлюбу? А я просто передбачала майбутнє. Їй рано чи пізно набридне утримувати чоловіка, адже він швидше за все таким неробою і залишиться.

КІНЕЦЬ.