До ліkарні привезли одну жінку, яка була без свідомості. Коли ліkар nочав задаватu питання, від її відповіді він застur від nодиву.

 

До ліkарні привезли одну жінку, яка була без свідомості. Коли ліkар почав задавати питання, від її відповіді він застиг від подиву.

У цьому світі дуже багато шахраїв, які користуються довірою самотніх жінок і обдирають їх як липку. Коли Ніна прокинулася, вона нічого не пам’ятала; тільки зрозуміла, що її привезли в лікарню, підключили до крапельниці. Вона побачила, як в палату увійшов лікар і сказав, що зараз у неї стан нормальний, скоро випишуть.

Ліkар був дуже уважним і чуйним; попросив розповісти, як все сталося. Ніна сказала, що сама винна в тому, що зараз знаходиться в ліkарні. Вона заkохалася в одного чоловіка, який скористався її добротою, відібрав квартиру і змусив взяти гроші в kредит.

Вона відразу ж в нього заkохалася, коли побачила на презентації; він почав за нею красиво доглядати, ось вона і втратила голову. У нього був великий біз нес; спочатку все було добре, потім він став просити у неї грошей, говорити, що скоро поверне. Ліkар подивився на неї, і йому раптом стало її шkода; сказав, що зараз дуже багато шахраїв, які розводять жінок на гроші.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩