До дружини nриїжджала сестра, яка вісім років уже не була вдома… Коли я побачив її, то вnав у стуnор.

Із дружиною живемо як звичайна родина. Без конфліктів не обійтись, доходило і до загроз розлучення. Одне слово, типова середньостатистична сім’я. Заробіток хороший, хоча хотілося б більше. Ось сина незабаром відправимо до першого класу. А я чекаю підвищення на роботі, правда мені все й так подобається, але гроші не пахнуть, як то кажуть.

Моя дружина розумниця та красуня, ходить у тренажерний зал і завжди стежить за собою. Активна та любить повеселитися. Ось, днями, до дружини має приїхати її далека сестра, з якою вони не бачилися вісім років, дівчина живе за кордоном і давно вже не приїжджала.

Сам я правда не знав її, тільки чув, а поїхала вона через тяжке розставання з хлопцем, щоб поновитися і почати життя з чистого аркуша. Зараз живе добре, вийшла заміж, за приємного та багатого чоловіка. Ні в чому не відмовляє. Моя дружина готувалася цілий тиждень до приїзду сестри, шалено щаслива. У суботу вона приїжджала.

Дружина поїхала зустріти її в аеропорту і згодом привела додому. Коли я відчинив дівчаткам двері, то впав у ступор. Думав, може мерехтить, але ні. Це було моє перше кохання, з яким ми розлучилися дуже важко, ще вісім років тому. Її звали Олена. Я дуже некрасиво вчинив і покинув її.

Вона хотіла сім’ю, дітей та яскравого сімейного життя, я ж за молодістю такого не хотів, от і розлучилися, саме через мене вона виїхала тоді за кордон. Ми були молоді, погляди на життя зовсім не збігалися, ось так і відпустили один одного. Дружина одразу помітила наші дивні погляди. Вона відразу запитала, чи ми не знайомі, але я випередив відповідь Олени і сказав, що ні, звідки їм таке щастя, вперше один одного бачать.

Я не хотів розповідати дружині правду, адже вона так чекала цієї зустрічі. У результаті Олена провела із сестрою лише один вечір і рано поїхала. Дружина правда не розуміла, в чому річ, а я розумів… Чесно, здавалося, що таке тільки у фільмах буває, просто потім згадав, що фільми написані на реальних подіях.

КІНЕЦЬ.