Дивний звук змусuв мене одяrнутися і сnуститися на перший поверх, а потім почувся rуркіт саме в моїй квартирі

 

Батьки зателефонували мені і слізно попросили приїхати на вихідні. У мами близька подруга пом ерла, їм треба було поїхати на похорон до сусіднього міста. У той період часто траплялися пограбування квартир, тому батьки не хотіли залишати квартиру без нагляду. Були вихідні, справ не було, тож скріпивши сер це я погодився.

Батьки рано від’їхали, а я залишився один. Цілий день я провалявся на дивані, дивився телевізор. Коли ти постійно працюєш, дуже приємно іноді нічого не робити. Я насолодився своєю бездіяльністю сповна. Надвечір взяв усі свої припаси і вирушив до батьківської спальні. Там ліжко велике, вікна виходять на зовнішній двір, можна відкрити і буде прохолода.

Зазвичай я швидко засинаю, але того дня мені не спалося. Я лежав і дивився на місячне світло, що падало з вікна до спальні. Вітер ворушив штори, і тіні на стінах смішно рухалися. Думав про всяке, розмірковував про останні події у своєму житті, аналізував свої останні вчинки. Раптом з вулиці я почув жалібний звук.

Я прислухався, звучало десь поруч, мабуть , просто під вікном. Я полінувався встати і подивитись, але звук повторився. Він розірвав усталену порожнечу і не давав себе проігнорувати, був настільки жалібним, як nлач дитини. У мене холодок по спині минув.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩