Чоловік стояв біля воріт і не розумів, що хоче ця жінка. Раптом вона сказала, що шукає Віктора. Чоловік здивувався, коли дізнався, хто батько Віктора.

 

Таня з Вітею сіли в автобус, який їхав в село, що знаходиться недалеко від їхнього міста, а вирішила вона туди поїхати, щоб знайти батька своєї дитини. Родити дитинку в пам’ять від себе. Під час останньої зустрічі, він залишив свою адресу про всяк виnадок, але сподівався, що такого випадку не буде.

Коли Таня приїхала в це село, вирішила сходити в магазин, куnити чогось солодкого до чаю, вона вирішила також знайти будинок Віктора. Коли вона запитала у продавчині про сім’ю Микитенків, та засміялася і сказала, що Вікторів Микитенків є два в їхньому селі, один з яких живе недалеко від цього магазину, інший біля річки.

Таня не знала точної адреси і не могла уявити, що так станеться, тому вона не стала пояснювати, навіщо вона шукає чоловіка, просто пішла в перший будинок, і їй відкрив літній чоловік. Таня сказала, що шукає Віктора, чоловік же відповів, що його вже немає в живих.

Очі Тані наповнилися сльозами, вона сказала, що у неї їх онук. Люди похилого віку дуже зра діли, почали на стіл накривати, дістали сімейний альбом, і Таня побачила досконалого іншого Віктора. Природно, вона відразу ж зізналася в цьому. Дід сказав, мовляв, в такому випадку вона наро дила від його племінника, його теж Віктор звуть.

Потім той провів її до будинку свого брата. Таня знову представилася, проте вже той чоловік сказав, що були у них кілька таких дівчат, які хотіли нажитися на його грошах. Таня сказала, що просто хотіла познайомити сина з батьком, а так їй нічого не потрібно було. Бачачи, що їй не раді, вона запитала, коли ж буде останній автобус назад в місто, проте виявилося, що автобус вже поїхав.

Дідусь сина Тані сказав, що вона може піти в сільраду і попросити кімнату, на що двоюрідний дідусь запропонував Тані з сином залишитися у них, все одно місця в будинку було багато. Після цього вони всі якось поріднилися, і тепер що літа Таня з сином їдуть до своїх нових родичів, а ось до свого рідного дідуся, син Тані йти не хоче.

КІНЕЦЬ.