Дивлюсь аж тато йде. Зима, холодно, а він у тапочках на босу ногу, пальто не застібнуте, борода, волосся довге. Питаю: – Де ти був?

 

Моєму батькові 47 рік. Недавно його звільнили з роботи. Я навіть причини не знаю, чому так сталося. До пенсії дуже далеко, а він сидить на гроші моїй матері і навіть не думає шукати нову роботу.

Моя мати розривається і на роботі, і по господарству. А батько тільки лежить на дивані з пультом телевізора. Якщо раніше він слідкував за собою: сорочка з краваткою, костюм, то зараз йому нічого не треба. Він перестав їсти і дуже схуд. Мотивує це тим, що він не хоче витрачати гроші своєї жінки, щоб вона потім його не дорікала тим, що вона заробляє, а він лише їсть.

Мій тато Олег Дмитрович, навіть перестав голитися, ніяк не слідкує за собою. Якось йшла я до батьків додому, дивлюсь аж тато йде. Зима, холодно, а він у тапочках на босу ногу, пальто не застібнуте, борода, волосся довге. Питаю:

– Де ти був?

А він відповідає:

– У магазині, мати відправила. Хоче пиріжків напекти. Я масло і дріжджі купив.

А виглядає, наче бомж якийсь. Мені аж не по собі зробилось. Я ж завжди бачила його солідним, виголеним. Хотіла, щоб і чоловік такий був у мене, схожий на мого татуся. Він завжди був для мене прикладом. Мені соромно стало за нього. Що ж таке трапилось, що його наче підмінили?

Запитую:

– Таточко, ну що ж ти перестав за собою слідкувати?

А він каже:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩