Декілька тижнів за Миколою слідом ходить незнайомка. Вона схожа на його колишню дівчину. Якщо це дочка Василини, то зараз їй вісімнадцять років. Але чому вона за ним ходить?

Декілька тижнів за Миколою слідом ходить молода дівчина. Коли він оглянеться, то вона ховається. Чоловік чекав, що незнайомка сама до нього підійде, але вона так і не зробила цього.

Одного дня він вирішив сам підійти до неї і розпитати, що їй від нього потрібно.

– Чому ти за мною ходиш? Що тобі від мене потрібно? – запитав чоловік.

– Нічого. Я просто хотіла з тобою познайомитись. – відповіла вона.

– Не розумію, для чого тобі зі мною знайомитись. Як тебе звати?

– Наталя. – сказала дівчина, а потім різко обернулась та побігла.

Микола здивувався, він не очікував, що дівчина втече. Після розмови з нею у нього з голови не виходила одна думка, йому здавалось, що він її звідкись знає.

Чоловік повернувся додому, його обняла дружина і донька. Вони повечеряли, але Микола увесь час думав про Наталю. Він згадав кого вона йому нагадувала.

Колись після закінчення школи він зустрічався з Василиною. Вони тоді були закохані і мріяли, що колись створять сім’ю. Одного разу Василина прийшла до Миколи і сказала, що вагітна. Він був засмучений, бо якраз вступив в університет та планував їхати у місто на навчання. Його батьки вірили, що він розумний хлопець і отримає диплом. Він не міг їм сказати, що покине навчання заради вагітної дівчини, вони б його не зрозуміли.

Микола сказав Василині, що зараз вони не готові бути батьками, тому їй потрібно зробити аборт. Дівчина була розлюченою, вона сказала, що не хоче більше з ним бачитись.

Хлопець поїхав до міста на навчання, а його дівчина залишилась у селі. Через декілька місяців він зрозумів, що зробив помилку і повернувся додому, щоб помиритись з Василиною.

Він прийшов до неї на подвір’я і побачив її з сусідом, вони обіймались.

– Ти так швидко мене забула? – запитав Микола.

Молоді люди здивовано подивились на нього.

– Я не думала, що ти повернешся. Ти запізнився, я виходжу заміж за Назара. – сказала дівчина.

Микола вирішив повернутися у місто і продовжити навчання. Через декілька місяців батьки йому сказали, що Василина вийшла заміж за Назара і у них народилась дочка.

Дівчина, яка постійно ходить за ним нагадує йому Василину, вона є її копією. Якщо це дочка його колишньої дівчини, то зараз їй вісімнадцять років. Але чому Наталя за ним ходить?

Микола вирішив усе випитати у Василини. Він сказав дружині, що хоче провідати батьків і тому поїде на наступний день до них у гості. Дружина погодилась, вона вже не один раз говорила, що Миколі потрібно частіше їздити до батьків, бо вони уже не молоді і їм потрібна його допомога.

Зранку Микола був у селі, він поїхав до Василини додому. На подвір’ї він побачив Наталю.

– Ти здогадався, хто моя мати. Ти хочеш знати чи я твоя дочка?

– Можна поговорити твоєю з мамою.

– Ні, вона два роки тому пішла у інший світ. Зараз я живу з бабусею. Я дуже хотіла з тобою познайомитись. Мені моя мати перед смертю розповіла, що ти мій батько.

Коли Микола повернувся у місто, то вирішив розповісти дружині про Наталю. Він знав, що Ірина його зрозуміє. Подружжя вирішило, що дочка Миколи зможе приходити до них додому і вони познайомлять її з молодшою сестричкою.

КІНЕЦЬ.