Чоловікові потрібно було дороге лік ування, тому ми nродалu наш бізнес. У цей важкuй для нашої сім’ї nеріод, поведінка сина і дочки глuбоко зачеnило мене.

 

Ми з чоловіком свого часу дуже постаралися, щоб у наших дітей було безтурботне, щасливе дитинство і забезпечена доросле життя. Мій чоловік ще до нашого заміжжя заснував свою справу. Ми з ним познайомилися, коли він активно розвивав бізнес, я внесла в цей процес і свій особистий внесок.

Наші діти були оточені кращими іграшками, всіма можливими розвагами, отримали освіту в кращих ВНЗ країни. Чоловік так само подбав, щоб у сина з дочкою було своє житло, купив дві трикімнатні квартири в центрі, зробив в них хороший ремонт. Тому, коли діти підросли,

і у них з’явилося бажання жити незалежно, вони переїхали у власне житло. Діти вже створили свої сім’я і знайшли гідну роботу, коли Микола захворів. Йому було потрібно дороге лік ування закордоном, щоб у нього з’явився шанс на життя, тому ми змушені були продати бізнес.

У цей важкий для нашої сім’ї період, коли найважливішим мав бути порятунок життя Миколи, син і дочка бурчали, що ми даремно продали бізнес. Це мене глибоко зачепило. Лік ування дало колі кілька років життя, але грошей не вистачало на лі ки. Діти тоді віддали мені з чоловіком певну суму зі своїх накопичень і вмили руки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩