Чоловікові потрібно було дороге лік ування, тому ми nродалu наш бізнес. У цей важкuй для нашої сім’ї nеріод, поведінка сина і дочки глuбоко зачеnило мене.

Ми з чоловіком свого часу дуже постаралися, щоб у наших дітей було безтурботне, щасливе дитинство і забезпечена доросле життя. Мій чоловік ще до нашого заміжжя заснував свою справу. Ми з ним познайомилися, коли він активно розвивав бізнес, я внесла в цей процес і свій особистий внесок.

Наші діти були оточені кращими іграшками, всіма можливими розвагами, отримали освіту в кращих ВНЗ країни. Чоловік так само подбав, щоб у сина з дочкою було своє житло, купив дві трикімнатні квартири в центрі, зробив в них хороший ремонт. Тому, коли діти підросли,

і у них з’явилося бажання жити незалежно, вони переїхали у власне житло. Діти вже створили свої сім’я і знайшли гідну роботу, коли Микола захворів. Йому було потрібно дороге лік ування закордоном, щоб у нього з’явився шанс на життя, тому ми змушені були продати бізнес.

У цей важкий для нашої сім’ї період, коли найважливішим мав бути порятунок життя Миколи, син і дочка бурчали, що ми даремно продали бізнес. Це мене глибоко зачепило. Лік ування дало колі кілька років життя, але грошей не вистачало на лі ки. Діти тоді віддали мені з чоловіком певну суму зі своїх накопичень і вмили руки.

Нас фінансово підтримали друзі. В останні роки життя Миколи діти нас практично не відвідували, іноді дзвонили. Вони навіть не відвідали батька на Одрі. Після похорону виявилося, що Микола заповідав все майно, що залишилося виключно мені. Діти цим були незадоволені, але розраховують, що я залишу потім все їм.

Все-це дача, машина, дві квартири. Але я вже все для себе вирішила. Заповідаю все це племінниці чоловіка, яка була поруч В складний період життя. Мені шкода, що я виховала дітей, яким потрібні тільки гроші.

Джерело