Брат чоловіка nереїхав жuтu з намu, бо сва рuвся з дружиною. Однак він nоводився дуже оruдно. Одного разу я почула, що він говорить з дружиною по телефону. Почувши їхню розмову, я остовnіла.

 

У селі прийнято, що будинок і майно залишається тому, хто доглянув за батьками в старості. Брат одружився на жінці з міста і переїхав, а Олексій залишився доглядати за стареньким батьками. Будинок у них маленький, стіни там тріскалися. Тому чоловік на свої гроші організував ремонт, деякі стіни навіть зніс і нові побудував.

У їхній родині ніколи не заходила мова про спадщину. Батькам було зрозуміло, що будинок залишиться Олексію. Петро ніколи не висловлював бажання бути спадкоємцем і ні на що не претендував. Старих батьків відвідував рідко, всі клопоти, пов’язані з доглядом за стареньким людьми, взяли на себе Олексій і його дружина Ніна. У селі прийнято, що будинок і майно залишається тому, хто доглянув за батьками в старості.

Брат одружився на жінці з міста і переїхав, а Олексій залишився доглядати за стареньким батьками. Будинок у них маленький, стіни там тріскалися. Тому чоловік на свої гроші організував ремонт, деякі стіни навіть зніс і нові побудував. У їхній родині ніколи не заходила мова про спадщину. Батькам було зрозуміло, що будинок залишиться Олексію.

Петро ніколи не висловлював бажання бути спадкоємцем і ні на що не претендував. Старих батьків відвідував рідко, всі клопоти, пов’язані з доглядом за стареньким людьми, взяли на себе Олексій і його дружина Ніна. А потім батьків не стало. Через рік після цього Петро з’явився на їх порозі і сказав, що посва рився з дружиною, тому деякий час поживе тут.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩