Брат чоловіка nереїхав жuтu з намu, бо сва рuвся з дружиною. Однак він nоводився дуже оruдно. Одного разу я почула, що він говорить з дружиною по телефону. Почувши їхню розмову, я остовnіла.

У селі прийнято, що будинок і майно залишається тому, хто доглянув за батьками в старості. Брат одружився на жінці з міста і переїхав, а Олексій залишився доглядати за стареньким батьками. Будинок у них маленький, стіни там тріскалися. Тому чоловік на свої гроші організував ремонт, деякі стіни навіть зніс і нові побудував.

У їхній родині ніколи не заходила мова про спадщину. Батькам було зрозуміло, що будинок залишиться Олексію. Петро ніколи не висловлював бажання бути спадкоємцем і ні на що не претендував. Старих батьків відвідував рідко, всі клопоти, пов’язані з доглядом за стареньким людьми, взяли на себе Олексій і його дружина Ніна. У селі прийнято, що будинок і майно залишається тому, хто доглянув за батьками в старості.

Брат одружився на жінці з міста і переїхав, а Олексій залишився доглядати за стареньким батьками. Будинок у них маленький, стіни там тріскалися. Тому чоловік на свої гроші організував ремонт, деякі стіни навіть зніс і нові побудував. У їхній родині ніколи не заходила мова про спадщину. Батькам було зрозуміло, що будинок залишиться Олексію.

Петро ніколи не висловлював бажання бути спадкоємцем і ні на що не претендував. Старих батьків відвідував рідко, всі клопоти, пов’язані з доглядом за стареньким людьми, взяли на себе Олексій і його дружина Ніна. А потім батьків не стало. Через рік після цього Петро з’явився на їх порозі і сказав, що посва рився з дружиною, тому деякий час поживе тут.

Сім’я була не рада його приїзду. Будинок був дійсно маленьким, щоб звільнити йому кімнатку, дитині довелося переїхати в батьківську спальню. А ще Петро себе досить нахабно поводив. Весь день спав до обіду, їв за рахунок сім’ї, а потім до пізньої ночі голосно дивився телевізор. Через його проведення люди не висипалися, але ж вони рано встають, щоб на роботу піти.

Після декількох днів такого життя Ніна акуратно поцікавилася: — А що плануєш з життям робити? — Помирюся з дружиною незабаром. Жінка видихнула з полегшенням. Тільки потім вона випадково розмову Петра з дружиною підслухала. Виявилося, що вони не сва рилися. Просто Петро хоче відбити який-небудь шматок з дому. Вона розповіла все чоловікові, і Олексій разом з речами викинув його з дому.

Джерело