Чоловік запевнив Христину, що лише на годину він загляне в офіс на роботу і одразу приїде до nолоrовоrо будuнку. Але все пішло зовсім інакше

 

Виписку Христини призначили на тринадцяту годину. Одночасно новоспечену матусю попередили, щоб зателефонувала рідні та покликала їх до полог ового будинку раніше. Щоб ті змогли заздалегідь оформити всі документи та не затримувати решту. Адже виписуватимуться не лише Христина з дочкою. Дівчина зателефонувала чоловікові одразу, як тільки все це їй повідомили. Йому теж треба розпланувати день.

Той запевнив її, що скасує всі свої справи, але у полого вого будинку буде заздалегідь, як і потрібно. Вранці Христина знову зателефонувала до чоловіка. Той запевнив її, що загляне на годинку на роботу і одразу ж поїде до полог ового будинку. До дванадцятої години приїхали батьки Христини, оформили всі документи. За півгодини приїхали свекри,

з букетами та повітряними кульками. А новоспеченого татуся все немає і немає . Дзвонили йому всі: і Христина, і її батьки, та його батьки. Усі, хто мав виписатись, уже поїхали. Залишалася лише Христина з дочкою. Довелося їй їхати без чоловіка. А оскільки дівчина до полог ового будинку приїхала без ключів від своєї квартири, то й поїхала до своїх батьків.

Так-сяк прилаштувавши дитину на батьківському ліжку (адже все, що приготували для появи малюка, у тому числі й ліжечко, залишилося в їхній квартирі) почала знову телефонувати чоловікові. Той знову не відповів. Зневірившись, Христина заплакала. А потім заснула поряд із дочкою. Чоловік з’явився, коли вже стемніло.

З великим букетом. — Пробач, люба. Я зовсім запрацювався і забув про виписку. — Забув? Я б вибачила тобі надмірну зайнятість! Але ніколи не пробачу твоє «забув»! — закотила істерику Христина. Тесть, бачачи стан дочки, виставив зятя за двері. Мама кинулася заспокоювати доньку.

Внучка спокійно сопіла уві сні. Всю ніч чоловік намагався додзвонитися до Христини. Достукатися у вигляді СМС. Зрештою Христині це набридло, і вона відключила телефон. З ранку Христина твердо вирішила, що чоловіка не пробачить. Тільки треба організувати, щоб привезти «приданне» малюка до батьків.

КІНЕЦЬ.