Чоловік вийшов на nенсію і ніби з rлузду з’їхав, звuнувачує мене в неробстві, а сам весь день біля телевізора сuдuть.

 

Я і чоловік нещодавно вийшли на пенсію. Ми довгі роки одружені, і мені завжди здавалося, що до цього часу пари знають один одного краще себе. У цьому віці ти вже закінчив свою життєву місію, виростив дітей, побудував кар’єру, є хороші друзі.

Зміг забезпечити своїх дітей і себе. Живіть собі душа в душу, займайтеся улюбленою справою і насолоджуйтеся вільними від робочої рутини роками життя. А на ділі все виявилося навпаки. Ніколи б не подумала, що буду власного чоловіка-пенсіонера виганяти знову на роботу.

Ну, він мені не просто набрид, а вже сил ніяких немає його терпіти. Спочатку все було добре: я займалася чим хотіла: готувала, прибиралася в будинку і саду, плела скатертини і отримувала багато позитивних емоцій від своїх хобі. Що не скажеш про мого чоловіка, у якого із захоплень тільки читання газет і перегляд nолітичних передач.

Але мене це мало турбувало, нехай робить що хоче. Раз йому приємно так проводити свої дні, то будь ласка, головне, щоб мене не турбував. Але чоловік чомусь вирішив, що у мене багато вільного часу — і треба це виправляти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩