Чоловік відучив сусіда паркувати автомобіль біля наших воріт. Причому, без сварок та лайкu. Ось як у нього це вийшло.

 

Нещодавно ми з чоловіком придбали дачу. Майже всі вихідні ми з дітьми проводили там. Діти грали на свіжому повітрі, навколо щебетали птахи, і була цілковита тиша. Поруч із нашою дачею знаходився маленький лісок. Ми приїхали у неділю. Дівчата прибиралися в будинку, а я займалася городом.

У мене був навіть власний квітник. На жаль, чоловік поїхав у відрядження на місяць. Нашим сусідом по дачі виявилася нахабна і скандальна людина. Він завжди ставив свій позашляховик перед нашими воротами. Кілька разів я намагалася поговорити з ним, але марно; він лише грубо і неввічливо відповідав, говорив, що це загальна територія, і що робитиме так, як йому зручно.

Чоловіка поряд не було, і я не знала, що мені робити. Якось мені спала на думку ідея. У нас на дачі було багато голубів, і я вирішила купити зерна – і все висипала на машину сусіда. Прилетіла ціла зграя голубів. Поклевали, забруднили всю машину і полетіли. Моя витівка ні до чого не привела. Було прикро.

Побачивши це, чоловік весь вечір кричав на нас. Слава Богу, нещодавно повернувся із відрядження чоловік. Я розповіла йому про всі неприємності, що сталися на дачі, про обурливу поведінку нашого сусіда. Чоловік відповів, що він все спокійно і мирно вирішить, і щоб я більше не турбувалася про це.

Наступних вихідних ми всі разом вирушили на дачу. Джип, звичайно, стояв перед нашими воротами. Я подумала, що чоловік підійде і поговорить із сусідом, але він навіть не вийшов із машини. Сусід, як побачив нас, одразу вийшов на дорогу і чекав, поки підійде мій чоловік; а він просто зателефонував до поліції.

Співробітники приїхали швидко; оцінивши ситуацію, одразу виписали сусідові великий штраф. Виявляється, є таке серйозне порушення, згідно з яким машина не повинна перекривати рух пішоходам та проїзд іншим машинам. Більше позашляховика сусіда ми не бачили. Чоловік повівся правильно: він діяв чітко згідно із законом.

Джерело