Чоловік катеrорuчно відмовляється nроnисувати мене у своїй квартuрі. Сказав, що моя nроnиска у ній зовсім не важлuва для нашоrо сімейноrо жuття.

 

Я завжди знала, що мій чоловік не дуже мене любить. А, можливо, і зовсім не любить. Ми ніколи не були схожі на традиційну сім’ю. Для нас кохання не було рушійною силою для всього.

Нам здавалось, що головне, щоб ми розуміли одне одного і поважали. Вирішили, що кохання приходить і йде, а взаєморозуміння і підтримка набагато витриваліші. Я, звісно, з часом по справжньому закохалась у нього, але не думаю, що це взаємно.

Тим не менш, ми прожили разом шість років і мені здавалось, що мого кохання вистачить на двох.

І все було нормально, проте є одне але. Я не прописана в його квартирі. Я розумію, що він квартиру купував сам і не має переді мною таких зобов’язань, але хіба так не було б правильно. Раніше мене це не дуже турбувало, але тепер мені здається, що так не правильно, ми все ж-таки одна сім’я.

Коли я спробувала натякнути йому на те, що мене це турбує, він категорично відмовився вписувати мене. Сказав, що це не практично і він довго відкладав на цю квартиру, а моя прописка у ній зовсім не важлива для нашого сімейного життя.

Але як не важлива? А якщо ми колись розлучимось? Я ж залишусь на вулиці, не вже його це влаштовує?

Ми довго через це сперечались, але думка чоловіка була непохитною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩