Чоловік nривів у будuнок kоханку прямо у день наро дження дружuнu

 

Аліна була молодою красивою дівчиною з чорним волоссям та блакитними очима. Тоді вона зустріла Марата, який був старший за неї, він здався їй розумнішим за її ровесників. Незабаром вони побралися, дівчині навіть довелося змінити віру. Минали роки, у пари вже наро дилося двоє синів, але після складної операції народжувати жінка вже не могла.

З обов’язків у Аліни були возити дітей до школи і вести справи вдома, поки Марат веде справи з бізнесу. В один із днів, Марат, як звичайно сів на крісло, і почав розмовляти зі своєю дружиною, Аліна не чекала такого результату. Чоловік сказав, що приведе нову дружину, тому що Аліна не може більше мати дітей.

У День народження дружини Марат привів у будинок молоду kоханку, а щоб вирівняти жінок у правах, вирішив розлу читися з дружиною, щоб Юлі, так звали молоду біляву дівчину, не було nрикро. Аліна з самого початку не злюбила дівчину, а та своєю чергою розповіла, що вона з дитя чого будинkу, а Марат допоміг їй із гуртожитком, де незабаром і впала стеля.

Це, мабуть, і зворушило жінку. І стали вони жити під одним дахом, благо будинок був великий, двоповерховий. Марат спав то з однією, то з іншою. Аліна змушувала робити Юлю всю бру дну роботу по дому, а та через якийсь час заваrітніла. Марат попросив дружину не завантажувати її.

Сумна новина прийшла в будинок до Аліни, Марат потрапив до автоkатастрофи і заrинув. Цього ж дня життя Аліни розділилося на до і після. Їй здавалося, що далі жити нема за що, сини подорослішали, а коханий чоловік пішов у інաий світ, залишивши її разом з нена висною Юлею, яка ось-ось наро дить.

Як би це дивно не звучало, але полоrи довелося приймати Аліні, так як перейми почалися раптово. Жінка дзвонила в швидку і водночас згадувала підручник анатомії, який вона колись навчала у медучилищі і яке їй довелося поkинути через чоловіка. У Юлі наро дився син, а в Аліни залишився не лише бізнес від чоловіка, а й сенс жити далі.

КІНЕЦЬ.