Чоловік написав дружині, щоб та більше не чекала його. А коли дружина набрала його номер, то на іншому кінці лінії почувся дитячий сміх

 

Лариса сиділа на кухні і пила чай з полуничним варенням. Раптом на телефон прийшло повідомлення від її чоловіка: «Лариса, вибач мене, але я більше не повернуся! Подавай на розлу чення.». Вона так і зав мерла з телефоном у руках. Лариса швидко набрала номер чоловіка.

– Андрію, що це за повідомлення?! – kричала вона в трубку. Чоловік мовчав, а в цей час жінка раптом почула в трубці дитячий голос і сміх. Вона застиrла від несподіваної здогадки. Лариса і Андрій були одружені 26 років. Жінка була старша за чоловіка на 8 років, і цей факт починаючи з певного віку не давав їй спокою, так як вона турб увалася, що з першими ознаками старіння Андрій проміняє її на жінку молодше.

На момент цієї історії у них вже був 23-річний син, який зі своєю дівчиною жив в іншій країні, там і працював. Останнім часом Андрій почав бути часто відсутній через вічні відрядження, але Лариса намагалася не надавати цьому значення. Тільки подруга Лариси, Ганна, попереджала їй, що ці відрядження видаються надто nідозрілими. — Він поїхав на 10 днів наступного ж дня віслюку твого 55-го ювілею, подружка.

Хіба це не підозріло? Саме це 10-денне відрядження виявилася останнім в житті Андрія і Лариси. На 10-ий день чоловік повідомлення написав дружині: «Я не повернуся! Подавай на розл учення!». — Алло, Андрій, — жінка подумала, що чоловік жартує, — що це ти мені написав?

Це якийсь жарт, напевно? Андрій не відповідав, замість нього на питання Лариси відповів дзвінкий сміх 3-річної доньки Андрія. Назад шляху не було, розл учення було неминуче. Лариса не стала гнатися за вже kолишнім чоловіком. Вона дізналася, що тесть забезпечив Андрія хорошою роботою, нова дружина молодша Андрія на 5 років, дочка, Христина, потребувала батька, а їх син вже був дорослим, Христині батько був потрібніший.

Незважаючи на все, Лариса любила Андрія і довго після нього rорювала. Однак через рік жінці посміхнулося щастя, а вірніше, Петро. Чоловік довго залицявся до Лариси, а нещодавно зробив пропозицію, над якою Лариса ще думає. Правда, Ганні по секрету сказала, що вона вже згодна.

КІНЕЦЬ.