Чоловік написав дружині, щоб та більше не чекала його. А коли дружина набрала його номер, то на іншому кінці лінії почувся дитячий сміх

 

Лариса сиділа на кухні і пила чай з полуничним варенням. Раптом на телефон прийшло повідомлення від її чоловіка: «Лариса, вибач мене, але я більше не повернуся! Подавай на розлу чення.». Вона так і зав мерла з телефоном у руках. Лариса швидко набрала номер чоловіка.

– Андрію, що це за повідомлення?! – kричала вона в трубку. Чоловік мовчав, а в цей час жінка раптом почула в трубці дитячий голос і сміх. Вона застиrла від несподіваної здогадки. Лариса і Андрій були одружені 26 років. Жінка була старша за чоловіка на 8 років, і цей факт починаючи з певного віку не давав їй спокою, так як вона турб увалася, що з першими ознаками старіння Андрій проміняє її на жінку молодше.

На момент цієї історії у них вже був 23-річний син, який зі своєю дівчиною жив в іншій країні, там і працював. Останнім часом Андрій почав бути часто відсутній через вічні відрядження, але Лариса намагалася не надавати цьому значення. Тільки подруга Лариси, Ганна, попереджала їй, що ці відрядження видаються надто nідозрілими. — Він поїхав на 10 днів наступного ж дня віслюку твого 55-го ювілею, подружка.

Хіба це не підозріло? Саме це 10-денне відрядження виявилася останнім в житті Андрія і Лариси. На 10-ий день чоловік повідомлення написав дружині: «Я не повернуся! Подавай на розл учення!». — Алло, Андрій, — жінка подумала, що чоловік жартує, — що це ти мені написав?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩