Батьки не приймали дівчину брата, але коли він з’явився у нас вдома разом з нею, то ніхто з нас не очікував такого nовороту речей

 

Моєму братові місяць тому виповнилося 18, і саме в день свого народження він влаштував нам дуже своєрідний сюрприз, а точніше, заявив, що він збирається одружитися на своїй дівчині – Мілені. Батьки завжди ставилися до Милі з несхваленням. Їм не подобалася дівчина саме через свою невихованість.

Вона вчилася в технікумі, але, судячи з усього, на заняття ходила дуже рідко. Вона і мого брата відволікала від навчання, чим дуже незадоволені були батьки. Мілена-одна з тих, хто сидить на дитячому майданчику з пляшкою nива. Вона і одягається відповідно. Її навіть на святах в чому-небудь жіночному не побачиш.

Брат, Андрій, від неї без розуму. Своє життя без Мілени він вже не уявляє, ось і каже, що у них вже досить великий стаж відносин, і вони збираються подати заяву в РАГС. Батьки проти. Вони не хочуть бачити цю особу в своєму будинку і вже тим більше в своїй родині.

Дівчина за два роки стосунків з братом не проявила жодної своєї позитивної якості. Розсер дившись на батьків, брат сказав, що не збирається відступати через них від своєї коханої-ненаглядної. Я до Мілени ставлюся нейтрально, але знаю, що з її появою в нашій родині все тільки поrіршиться.

Андрій живе з нами, Мілена – з мамою, вітчимом і молодшою сестрою. Варіанту з’їхатися і жити окремо від усіх у них немає, тому Андрій заявив, що вони будуть жити з нами, в його кімнаті. Тато, не підбираючи слів і виразів, сказав синові, що якщо йому буде комфортно жити зі своєю дружиною в порожній кімнаті, без меблів, на яку Андрію не вистачить грошей, і спати на підлозі — то він може привести Мілену коли захоче. Брат бив кулаком в груди, говорив, що в будинку є і його частка, а на ділі він жодного разу нічого для будинку не купував.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩